2726
عنوان

بارداری دوقلویی

183 بازدید | 18 پست

بچها ۶هفته۵روزم وقراره شنبه برم واسه قلب..توروخدا دعام کنین خیلی استرس دارم...از این‌ور خیلی حالت تهوع دارم چیکارکنم...وچیا بخورم ک‌به رشد جنین تاثیر داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکار کردی دوقلو سد

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2728

عزیزم به سلامتی آرامش داشته باش حالت تهوعت طبیعیه وخوبه یعنی همه چی داره خوب پیش میره انشالله میری قلب کوچولوشون میزنه وقلبت شادمیشه الانم اسید فولیک بخور و اگه حالت تهوع داری غذای داغ نخور بذار خنک بشه راحتترمیخوری میوه وسبزیجات هم فراموش نکن وشیر .

شادزی 
انتقالی بودم

ای جونم خدا برات نگه داره

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
اگه‌خدابخواد🤲🤲🤲

ان شاالله گلم...استرس نده به خودت...هزار بار میری و میای سونو.

فردا صدای قلبشونو میشنوی.برا منم دعا کن ساعت ۱۲ سونوی تخمدان دارم...ببینم چیزی هس که اقدام کنیم 😔

2706