2737
2734
عنوان

حس بدی به شوهرم پیدا کردم

518 بازدید | 34 پست

بخاطر بعضی رفتاراش داره حالم ازش بهم میخوره 

نمیدونم احساس میکنم دوسداشتنش زر مفته 

مثلا من چند روز قبل گفتم یه کرم واسم بخره نخریده و هی بهانه نداشتن میاره 

یا شیر اشپزخونه یه ماه خراب بود شیر خریده بود تو مغازه گذاشته بود و هر شب میومد نمیاوردش میگفت یادم میره دقیق ده روز شیر تو مغازه بود تا دیشب خودم یادآوری کردم بهش 

بعد دیروز گ خونه مادرشوهرم بودیم به برادر زادش قول داده بود ک براش شکلات بخره شبش اومد با یه عالمه شکلات 

بخدا حسودی نمیکنم با خودم میگم چجوری فقط واسه چیزای مربوط به من فراموش کاره 

یا ما یه آکواریوم داغون داشتیم ک توش پر ماهی بود من هی میگفتم عوضش کن نکرد 

منم گفتم خرابه بذارش تو حیاط ک خونه بوی بد میگیره 

بعد دیشب. داشت میشستش گفت ماهیا و میبرم مغازه همه رو 

گفتم خب چند تا بزرگترش بذار باشه یه تنگ بخر بذارم تو خونه گفت باشه 

بعد صبح دیدم هرررررچی ماهی قشنگ و زینتی جدا کرده برای مغازش 

دو سه تا اشغالی واسه من گذاشته 

فهمید ناراحت شدم فقط تا دم رفتن محبت حال بهم زن میکرد ولی من اون لحظه حالم داشت ازش بهم میخورد 

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا شاید مسایل کوچکی باشه اما وقتی مشابه ش هرررر روز تکرار بشه حال ادمو بد میکنه

اره عزیزم، آی ام مثل تو

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
2728

همین مسائل کوچیک روهم انباشته میشن و به مرحله انفجار میرسن مستقیم باهاش صحبت کن وبهش بگو چه اتفاقی ممکنه بیفته

وصله نمی شود دگر این دوهزار و یک تَرَک هی همه شب بند مزن چینی دلشکسته را@
2738

بچه ها حالم خیلی گرفتس شوهرمنم محبت بهم میکنه ولی فقط واسه اینکه مثلا نفهمم داره همچنان ب خیانتاش ادامه میده واقعا محبت الکی داره اذیتم میکنه یکم دلداریم بدین ☹☹☹

2706