2737
2734

هرچی ک لازمته. ارایشی بهداشتی لباس. 

هرچی لازمم بود اونجا بخر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لباس زیر خوشگل...لباس های ست و رنگی ...مثلا من ساحلی و شال میبرم که همشون ست باشن...بستگی به شهری که میری داره...عطر و ادکلن و مام‌...ماسک مو و وسایل آرایش...مسواک و وسایل حمام کردن مثل لیف یا شامپوی خاص خودت...کتاب اگر اهل کتابی 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

هتل میرید ؟با ماشین شخصی؟

اگه با ماشین میرید پتو زیر انداز دوتا بالش کوچولو چادر مسافرتی پیک نیک یه ماهیتابه یه قابلمه قاشق وظرف ولیوان یه سفره نمکدون واینجور چیزا 

لباساتون 

وسایل شخصی 

سیخ 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
2738

بستگی داره کجا میری و با چی میری خب

داخل کشور خارج از کشور؟

چند دست لباس، وسایل بهداشتی و شخصی

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.