2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوار باش ... من 4 روز قبل پری بی بی مثبت شد اما ممکنه شما دیرتر اقدام کرده باشی یا لقاح دیرتر انجام شده باشه باید چندروز دیگه صبر کنی بنظرم ان شالله این دفعه مثبت باشه   

رستا دختر قشنگم همه دار و ندارم ❤
2731

خیلی زود آزمایش دادی.. صبر کن از موعدت بگذره بعد از بی بی استفاده کن... ممکنه لقاح دیر شکل گرفته باشه بعد از موعد هم جا داره واسه صبر کردن

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2738
خیلی زود آزمایش دادی.. صبر کن از موعدت بگذره بعد از بی بی استفاده کن... ممکنه لقاح دیر شکل گرفته باش ...

مسموم شده بودم به خاطر همین زود از دادم چون حالم خیلی بد بود .... حرفت متین و درست مرسی عزیزدلم

خدایا عاشقتم
بچه ها خواهرم سه روز بعد از اقدام یکم یک دیده ممکنه لکه لانه گزینی باشه تنبلی تخمدانم نداره

من خوندم لک لانه گزینی نزدیک تاریخ قاعدگی دیده میشه.. البته شاید واسه ایشون لک لانه گزینی بوده. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
انشالله هستی مثبت فکر کن

عزيزم توكل بخدا

منم واست دعاميكنم زود مادرشى 

اما خواهرم تا چندتا بي بي چكت مثبت نشده نرو آزمايش تو روحيه آدم تاثير بد ميزاره

من ي بار صبح بي بي هاله واضح انداخت رفتم آزمايش نگم واست چ حالي شدم وقتى منفى بود.......

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
عزيزم توكل بخدا منم واست دعاميكنم زود مادرشى  اما خواهرم تا چندتا بي بي چكت مثبت نشده نرو آزم ...

مرسی عزیزدلم منم دعات میکنم زود نی نی بیاد تو دلت . من حیلیییییییی زود ازمایش دادم چون مسموم شده بودم همش بالا میاوردم گفتن برو شاید نشون بده ... دیشبم یه عطسه از عمق وجود زدم سمت راست رحمم چنان درد گرفت که انگار پیشگون بد گرفتن انگار تو اب یه چیزی ترکید این حالت نمیدونم توکل بر خداوند هر چی بخاد همونه

خدایا عاشقتم
2706