عنوان

موقع سرکاررفتن شوهراتون بهشون صبحونه میدید؟😀

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 56 پست
من براش میزارم میبره سرکار  آخه اونجا میخورن بیدار میشم میره میخابم تولد پسرت مثه منه 😍😍😍

😍پسرت چندکیلوعه؟تولدمیگیری براش؟

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا خیلی مهمه . وقتی برای شوهرتون به زحمت بیفتین و نزارین گرسنه روزشو شروع کنه خیلی قدردان شما می ...

اخی خواهر دست رو دلم نذار مال ماک برعکسه انگار وظیفمون شده نه قدر میدونه نه ارزش قائله

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
2731

آره هر روز

صبحانه و میوه و کلی تنقلات مثل نخودچی کشمش و توت خشک و... بهش میدم تا هوس ساندویچ و هله هوله نکنه آخه خیلی علاقه به فست فودداره

ساعت ۵.۳۰ میره وقتی میره چند تا ظرف پر از خوراکی همراهش میکنم

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
اتفاقا خیلی مهمه . وقتی برای شوهرتون به زحمت بیفتین و نزارین گرسنه روزشو شروع کنه خیلی قدردان شما می ...

اره واقعا

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

روزایی که ۱۰ میره صبونه میخوریم باهم یا مثلا چای دم میکنه تا من بیدار بشم، روزایی که زود میره ، خودش بیرون صبونه میخوره

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند

نه ساعت ده شایدم یازده بیدار میشه

صبحونه نمیخوره بنابر این از تختم جم نمیخورم😂

یک عدد هشتادو خورده ک تا عید میشه هفتاد و خورده ای...😀با قد 170،میخام کلا سبک زندگیمو تغییر بدم ب امید خدا
تابستونا اصلااا صبحونه نمیدم بهش ولی بقیه سال و برا بچه ها مجبورم صبحونه بذارم برن مدرسه اونم کنار گ ...

😂😂😂😂

یک عدد هشتادو خورده ک تا عید میشه هفتاد و خورده ای...😀با قد 170،میخام کلا سبک زندگیمو تغییر بدم ب امید خدا

من و شوهرم هر دو شاغلیم اون صبح ها یک ساعت زود تر از من میره ولی من بیدار نمیشم . البته هر دومون از اول عادت کردیم شرکت صبحونه میخوریم به جز روزای تعطیل که میره نون تازه میخره و منو بیدار میکنه و دو تایی یه صبحونه هیجان انگیز میزنیم بر بدن

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706