2737
2734
عنوان

به همفكريتون نياز دارم حتما بيايد حتما حتما حتما

| مشاهده متن کامل بحث + 3100 بازدید | 81 پست
اره هست ولی دوستم باید ایمان قلبیت هم ببری بالا درواقع ایمان فعال -یاس و ناامیدی در تاپیک شما موج می ...

آخه من خيلي بهم ريخته و آشفته ام واقعا آروم شدنم خيلي سخته علاوه بر اون تنهام...اين خيلي بده...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
خب الان چيكار كنم...ترسيدم اينجوري گفتي......

من اینطوری شنیدم....اسنقددد دوس دارم یکی بران فال بگیره اما از همینی که میگن موکل دارن میترسم راستش...فراموشش کن دعا بخون،زیارت عاشورا،حدیث کسا

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سوره تکویر هرروز بخون.دقیقا کسی ک سحرو جادو برات کرده باشه دسش رو میشه.بعد یه چیزیم هس ب اسم قلیه مث سنگ سیاه هست عطاریا دارن بگیر .سه تا اذان تو خونت بجوشونش حالا با اب یا سرکه هرکدوم خاسی.مثلا اذان صبح و ظهر و مغرب جوشوندی میذاری سه تا اذانم ازروش رد بشه.بعد میریزی چهارگوشه خونت تو پاشنه در خونت.کلا هرچی باشه از بین میبره.اسفندم زیاد دود کن

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
میفهمم ولی مطمئن باش بعد یه دوه سختی ارامشی در پی هست 

به لطف خداوندم شك ندارم ولي اگه اين دعا زندگيمو بهم بريزه چي؟؟

چون واقعا چند وقتيه اوضاع به شدت بد شده....بد بياري پشت بد بياري...

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
سوره تکویر هرروز بخون.دقیقا کسی ک سحرو جادو برات کرده باشه دسش رو میشه.بعد یه چیزیم هس ب اسم قلیه مث ...

واقعا؟؟؟بدتر نشه اوضاع من يه مقدار ترسوام دوستم...

خدا خيرتون بده انشالله...

دوستاي گلم لطفا بياييييد به كمكتون نياز دارم...😭😭😭😭

2738
واقعا؟؟؟بدتر نشه اوضاع من يه مقدار ترسوام دوستم... خدا خيرتون بده انشالله...

نه نمیشه.من جاریم مدام برای زندگیم دعا میگیره.منم نمیدونسم ی نفر بهم گفت اینکارو بکن کردم درست شد

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
نه نمیشه.من جاریم مدام برای زندگیم دعا میگیره.منم نمیدونسم ی نفر بهم گفت اینکارو بکن کردم درست شد

خدا خيرت بده عزيزم برام دعا كن تروخدا...

اگه اعتقاد نداری نرو که هیچ ب کارت نمیاد،

بحث اعتقاد نيست از اينكه بهم حس شرك به خداوند ميده بدم مياد...

و اينكه ميگن بدتر گره ميندازه به زندگي آدم...

بحث اعتقاد نيست از اينكه بهم حس شرك به خداوند ميده بدم مياد... و اينكه ميگن بدتر گره ميندازه به زند ...

همون،به دلت رجوع کن،اگه بری پیش دعا نویس همیشه تو همه کارهات خودت دیگه نمیتونی تصمیم بگیری،واسه یه مضوع کوچیک پا میشی میری پیش دعا نویس.البته این نظر شخصیمه،جز یاد خدا،صدقه وصلوات،به جایی رجوع نکن..

2706