2737
2734

مجبوری هرجا میری ببریش پسر من ازهمون اول آویزونم بود حتی تو آشپزخونم میبردم با کریر کنارم میزاشتمش😞

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تو مرحله ای هست که اگه شما رو نبینه احساس امنیت نمیکنه و بعدها این ترس باهاش می مونه و بدتر میشه کار خونه همیشه هست

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
خوب میشه؟ 

ساکت میموند پسر من تاوقتی میدیدم ساکت بود هر جا میرفتم همرام بود دیگه حتی فک کن تو سرویس میبردمش با خودم😑

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

منم دخترم اینطوری بود گذاشتمش داخل رو روک کنار خودم بعد کارهام میکردم اسباب بازی میزاشتم جلوش به غورزدنهاشم توجه نمیکردم اونم عادت کرد

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
تو روروک ثانیه ای نمیمونه 

اصلا به گریهاش توجه نکن یه چندروز غورمیزنه بعد عادت میکنه

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706