2733
2734
عنوان

از وقتی بچه دار شدم این حسو دارم...

772 بازدید | 38 پست

قبلا اینقدر ذوق و شوق داشتم برای بچه ، الان که چند روزه اومده اصلا نمیتونم زندگی قبلمو فراموش کنم . احساس میکنم شوهرم بیست سال بزرگتر شده توی این چند روز. اصلا دیگه اون حرفا و شوخی هارو نداره. فقط به بچه نگاه میکنه و اصلا منو نمیبینه اگرم ببینه حواسش به تغذیم برا شیره. دیگه حتی اختیار خوردن چیزی رو ندارم صورتم اینقدر لاغر شده و زیر چشمام سیاه به خاطر کم خوابی. کلا زندگیم عوض شده . همش به قبل فکر میکنم چقدر شاد و بی دغدغه بودم. میدونم گناهه ولی حالم خیلی بده. شما هم اینطور بودین؟ اصلا نمیدونم بچه داشتن کجاش خوشحالی داشت من اینقدر تلاشش کردم

تیکر رسیدن به شخصیت موردنظرم

عزیزم به این چیزا فکرنکن خدایی نکرده افسردگی میگیریا

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آره اولش همینه منم از زندگی سیر شده بودم ولی تحمل کن یه کم بزرگتر شه خیلی شیرین میشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2706