2737
2734
عنوان

پرداخت وام.خواهش میکنم بخونید

113 بازدید | 12 پست

یه وام گرفتم نمیتونم پرداخت کنم  ۷ ماهش رو پرداخت کردم قبلا مبلغی پول بود که از سود بانکی اون وحقوقی که میگرفتم پرداخت میکردم اون پول الان رو دادم برا خرید خونه الان برا پرداخت وامم مشکل دارم ماهی ۵میلیون هم قسط داریم ۵۰ میلیون از پول وام تو بانک دارم که مسدود هست چون ضامن نداشتم به نظرتون پول رو اگه بشه از مسدود ی در بیارم یا چند تکه طلا دارم هر ماه بفروشم بدم برا قسط ها راهنمایی کنید

نمیتونی بری سرکار؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

قسطش چقدره؟ چند ماه دیگه مونده از وام؟

توجه 🌺 توجه🌺🤗🤗من یک عدد بانو از تبریز قصد اهدای تخمک دارم،فروش نه ها فقط اهدا🙅 و همچنین میخوام رحم اجاره بدمالبته بدون دریافت وجه فقط بخاطر خدا و خودم و صد البته بگم که خودم بچه ندارم و بیماری هم ندارم علت بچه نداشتن هم از طرف همسرم هس، اگه دکترتون شرایطش این بود که اهدا کننده بدون بچه هم قبول کنه من در خدمت شما دوستان هستم با کمال میل😘                                                                     تاریخ تیکرم هم تموم شد خدا یه بچه بهم نداد😢دعا کنید خدا به من بنده گنهکارش هم نگاه کنه😥چی میشه خدا به داد چشم های گریونم برسه                                              خدایا منو دریاب ✋لطفا بایست و به منم نیم نگاهی بیانداز                    عزیزان نی نی سایتی لطفا دعام کنید تازه متوجه شدم سیروز کبدی دارم(اردیبهشت ۹۹) الان دیگه علاوه بر اینکه خودم نمیتونم بچه دار بشم به دیگران نیز نمیتونم کمک کنم تا به آرزوی پدرومادر شدن برسند.خدایا حکمت کارت چیست؟هدفم رو از زندگی کردن گم کردم خدایا ...‌.😥😥😥😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب اینجور ضررم نیست

نه 

من قسط داشتم اینقدر استرس میکشیدم 

خیلی حالم بد می‌شد  که نتونیم بدیم 

حالا شما برا آرامشت این کار  میکنی 

اگر همسرت راضی میشه 

طلا رو بده وام صاف شه و سه دنگ بزنه به اسمت 

بخدا آرامش خیلی بهتره 

2738