2737
2734
عنوان

آمپول ivf راهنمایی کنید

812 بازدید | 9 پست

دکتر من آمپول ستروتاید داده گفته ساعت ده صبح بزنم،و آمپول سینال اف داده گفته ساعت دو بزنم،یه آمپولم داده به اسم منوتروپین ولی یادم نیس اینو چه ساعت گفته فرق نمی کنه اینو کی بزنم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منوتروپین فکر کنم همراه با سینال زده بشه .منم پیورگان و منوپیور و ستروتاید داشتم .همشو گفتن عصر بزنم ...

حتما زنگ بزن از مطب دکترت بپرس.هر دکتری یه نظری داره واسه زمان تزریق داروها.مثلا من از هر کی پرسیدم دکترشون بهشون گفته ستروتاید رو صبح باید بزنین ولی دکتر من تاکید داشت عصر بزنم 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
هزینه ای وی اف چقدره دوستان ؟؟

عزیزم بستگی داره کجا بخوای انجام بدی.دولتی یا خصوصی یا نیمه خصوصی ولی شما حداقل ده تومن باید واسه این قضیه کنار بزاری.شاید بیشتر هم بشه.مثلا من خودم تیرماه میکرو انجام دادم بدون هزینه انتقال بیشتر از دوازده میلیون شد.البته مرکزی که من میرفتم خصوصی بود.دولتی کمتر میشه ولی نمیدونم چقدر کمتر.داروها خیلی گرونن که اگه بیمه ی خوبی داشته باشی که هزینه ها رو متقبل بشه خیلی کارت راحت تر میشه

عزیزم بستگی داره کجا بخوای انجام بدی.دولتی یا خصوصی یا نیمه خصوصی ولی شما حداقل ده تومن باید واسه ای ...

مرسی عزیزم

من بیمه تامین اجتماعی دارم

ولی بیمه تکمیلی ندارم

کدوم مرکز خوبه به نظرتون ؟؟ شما انجام دادی باردار شدی ؟؟تعیین جنسیت هم کردین؟

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔

نه عزیزم.جنینام فقط تا دو روز رشد داشتن بعدش رشدشون متوقف شد .کار به انتقال نرسی.

واسه منی که مشکل دارم برا بارداری دیگه تعیین جنسیت معنی نداره.خدا یه بچه ی صحیح  سالم بهم بده جنسیتش فرقی نمیکنه.بنظرم تعیین جنسیت هم ریسک زیادی داره.مثلا همین چند وقت پیش یکی از دوستان بخاطر تعیین جنسیت آی وی اف انجام داد ولی همه ی جنیناش دختر بودن و انتقال نداد چون پسر میخواست.این همه هزینه آخرش هم هیچی.پس اگه هزینه برات مهم نیست برو سراغ تعیین جنسیت.معمولا هم مراکز دولتی یا نیمه خصوصی برا بچه اول تعیین جنسیت انجام نمیدن.مگر اینکه یه بچه داشته باشین بخوان یکی دیگه از یه جنس دیگه هم داشته باشین

2738
مرسی عزیزم من بیمه تامین اجتماعی دارم ولی بیمه تکمیلی ندارم کدوم مرکز خوبه به نظرتون ؟؟ شما انجام ...

اینم بگم کسی که تعیین جنسیت میخواد علاوه بر اون هزینه آی وی اف یه هزینه اضافی هم باید بپردازه برا تعیین جنسیت که بیمه قبول نمیکنه.فکر کنم حدود پنج شش میلیون باید بپردازه.

حتما زنگ بزن از مطب دکترت بپرس.هر دکتری یه نظری داره واسه زمان تزریق داروها.مثلا من از هر کی پرسیدم ...

به منم گفته سیتروتاید رو صبح بزنم،سینال اف ساعت دو ولی از اونیکی ساعتش حرفی نزد😊صبحها نمی تونم زنگ بزنم ساعت چهار میان مطب