2410
2553

اونوقت من انتظار دارم شوهرم رفتارش نرمال باشه😐

برای شما چطورین؟

من نمیدونستم اخلاقشون دقیق چطوره تا مجبور شدم چندماه اینجا زندگی کنم الان میبینم حرکاتشون خیلی بچگانه تر از من و شوهرمه😐

اللهم صل علی محمد و آل محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این که چیزی نیست، پدر و مادر شوهر من بعد ار ۵۲ سال ☺ دعوا نمک زندگیه 🙄🙄

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2720

پدر شوهر و مادر شوهر من خیلی عشقولانه ان تا حدی که یه موقع هایی حال بهم زن میشن . پدر شوهرم به مادر شوهرم میگه قلب تپنده من   البته از حق نگذریم همین صفت به پسرش که میشه شوهر من منتقل شده

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

اووووف برمن که بعد ۲۹ ۳۰ سال زندگی مشترک‌مادرشوهرم مدام قهرمیکنه میره خونه مادرش

بسیار خاله زنک و حسود هستن

همش پدرشوهرم پاپیچ همه میشه ومادرشوهرم هم مثل بچه ها حسودی عروس رو میکنه

شوهرم هم بالاخره بچه اون پدرومادرهست

ولی شوهرم وخواهراش از وقتی ازدواج کردن تحت تاثیر خانواده طرفای مقابلشون خیلی بهتر شدن

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من

مامان و بابابزرگ شوهرم بعد 60 و خورده ای سال با هم دعوا دارن 😂😂😂😂😂

ولی بابا بزرگه چنان جاااان میگه من دلم میره😍🌷

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2714
پدرمادر اینجانب چنین هستن جلو بقیه همدیگه رو کوچیک میکنن درحد جنون عصبی میشم از دستشون

آخ که منم همین مشکل رو با پدر و مادر خودم دارم 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   

دیروز منو شوهرم رفتیم بیرون برگشتیم دیدم یه جورین بعد مادرشوهرم تو اتاق بود فکر کردم شام خوردن منو شوهرم رفتیم شام بخوریم

دیدم مادرشوهرم رفت تو حیات و برنگشت داخل بعد چند دقیقه پدرشوهرم رفت بیرون اومد بهم گفت مثل سگ افتاده تو حیات برو بیارش من فکر کردم وسیله ای چیزی منظورشه با تعجب گفتم چییییی

با شوهرم رفتیم بیرون دیدم مادرشوهرم یه گوشه تو حیات دراز کشیده گفتم چتونه دعواتون شدن بیا ببریمت دکتر قبول نکرد هرچی پرسیدم نگفت چی شده فقط میدونم دعوای بدی کردن😕

مادرشوهرم داشت با خواهرشوم تلفتی حرف میزد منم کنجکاو بودم ببینم چی شده گوشامو تیز کردم فهمیدم مردیکه نفهم کلی مادرشوهرمو زده خاک بر سرش کنن گفت هولم داده پرت شدم بیچاره هنوز یکسال نیست پشتشو عمل کرده😣

2706