1428
1389

میشه مارک و مدلی که ازش راضین  بهم بگین قصد خرید دارم و بیشتر هم واسه مبل و فرش میخام - پسر بچه کوچیک دارم و همش در حال شامپو فرش کشیدن مبل و فرش هستم خسته شدم میخام ببینم اصلا کاربردی هست یا نه

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

سلام. من سون استار دارم. ازش راضیم

میشه یکم بیشتر توضیح بدی اینکه میگن لک آب میندازه و آب چکه می کنه و اینا درسته یا نه 

واسه فرش و مبل استفاده کردی تا به حال

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1432

اصلا کاربردی نیست ما داریم به درد نمیخوره برو سایت دیوار ببین چقد گذاشتن برای فروش فقط کاربردش برای مغازه هاس که چروک لباسارو باز میکنن  برای فرش و مبل به درد نمیخوره

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?
مبل و با بخار شور نمیشورن عزیزم.

چرا شنیده بودم که میشه بخار زد- مبلام پر از لک شدن با شامپو فرش میکشم هم دیگه لکه ها نمیرن - چه بد شد این جوری

خواهرم داره مبلشو لک کرد نمیدونم چرا

چرا آخه

1394
اصلا کاربردی نیست ما داریم به درد نمیخوره برو سایت دیوار ببین چقد گذاشتن برای فروش فقط کاربردش برای ...

همون رفتم تو دیجی کالا نگاه کردم دیدم یه عده میگن عالیه یه عده میگن اصلا کاربردی نیست منم بیشتر واسه مبل و فرش میخام که دوستان میگن واسه مبل استفاده نمیشه 

بیشتر کاربردش واسه دیوار و پاک کردن جاهایی که چربی داره و باز کردن چروک پرده و لباسه. واسه فرش استفاده نکن چون بافت فرش رو نازک میکنه. پرزهای فرش و میخوابونه و از زیباییش کم میشه.واسه مبل خوب بود کارش لکه هم ننداخت.

همون رفتم تو دیجی کالا نگاه کردم دیدم یه عده میگن عالیه یه عده میگن اصلا کاربردی نیست منم بیشتر واسه ...

منم میخواستم ولی منصرفم کردند من دیوارامون زیاد کثیف میشه همیشه دارم دستمال میکشم

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
بیشتر کاربردش واسه دیوار و پاک کردن جاهایی که چربی داره و باز کردن چروک پرده و لباسه. واسه فرش استفا ...

مرسی دوستم از راهنمایی خوبت- منصرف شدم با این تفاسیر

مرسی دوستم از راهنمایی خوبت- منصرف شدم با این تفاسیر

منم همش جای دست مبارک ا پسرمه

1427

بخارشوی مبل رو خراب میکنه.من همیلتون دارم خیلی خیلی راضیم سرامیکمو برق میندازه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من دارم دلونگیه

خیلی تحقیق کردمو گرفتم ولی چون 8 ماهه عروسی کردم تا حالا استفاده نکردم

مامانمم داره مارک اونو یادم نیست ولی خیلی کاربردیه

واسه مبلو اینا خیلی عجیبو غریب تمیز نمیکنه باید با یه چی تمیزش کنی بعد اینو روش بکشی که بشه مثل روز اولش

ولی نی نی داری به نظرم یه شامپو فرش غلیظ بکش رو مبلات بعدم بخار شور بکش روش بعد یه پارچه بنداز روشون

تو این گرونی از بین نبر مبلاتو

کلاهبرداره خونمون یه مقداری از پولمون رو داد ما هم دیدیم خیلی طول میکشه به همین بسنده کردیم و رضایت دادیم... مرسی که برام دعا کردید... حالا باید دعا کنم بتونیم خونه بخریم  

من کنوود دارم خوبه من بیشتر برای اجاق گاز و چربیهای آشپزخونه استفاده میکنم خیلی خوبه حتی ی قطره چسب که همسرم روی اپن ریخته بود و با هیچی نمیرفت با بخارشوی نرمش کردم و از بین بردم  اما مشکلی که دارم همسرم تنهایی چند سال پیش از بانه خریده بود مخزنش کوچیکه زود آبش تموم میشه 

حتی برای فرش هم استفاده میکنم سیاهی های فرش رو میبره ولی برای مبل حتما باید با پارچه مبل سازگار باشه منم ی مبلمو بخارشوی کشیدم سفید شد پارچش