2733
2734
عنوان

شوهرم گفت رژ 24 ساعته بگیر 😐

3592 بازدید | 21 پست

وقتی میریریم بیرون یا کلا دخترم باید دست شوهرم باشه یا اگه دست منه یا شالمو میکشه یا دست میزنه به لبام و موهام و رژمو پخش میکنه و به لباسشم میماله، اینا تو کسری از ثانیه اتفاق میوفته، اوووووف ماشالا خیلی شیطون و وروجک هست 😤، رفتیم رژ ببینیم دیدم این 24 ساعته ها اصلا رنگشون یه جوریه، خوشم نیومد، من همش مارک پاستیل بدون سرب میگرفتم، الان یکی 24 ساعته گرفتم مارکشم  نمیدونم 😅زدم لبام حالت بی حسی داره 😕 از جای معروف و قابل اعتماد هم گرفتم، شما چه مارکی میگیرید که جنس و رنگش خوب باشه البته 24 ساعته؟ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
1
2
50%
2
2
50%
☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من گاش گرفتم یه۱۲تایی.هر بار از یک رنگش میزنم. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
2738
پس همینو بزنم؟ حس میکنم رنگش تیره تر از رنگ روشه

اره خب شما بچتوم بهم میزنه من رژمو میخورم بخاطر همین 24 ساعته میخرم ، همشون اینجوری ان یه مدت دیگه عادت میکنی .

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2706