2726
عنوان

کم کاری تیروئید

101 بازدید | 7 پست

کسانی که لووتیروکسین مصرف میکنید

چه مارکی استفاده میکنید؟

آیا تفاوتی بین ایرانی و خارجی هم احساس کردید؟

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

منکه همون ایرانی مصرف میکنم 

تیروئید خیلی بده لهنتی😢

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه همون ایرانی مصرف میکنم  تیروئید خیلی بده لهنتی😢

منم هفت سال ایرانی مصرف کردم وزنم خیلی بالا رفته و بیحالم فقط از نظر آزمایش نرمال شده

تاثیر دیگه ای نداشته 

خسته شدم

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
2728
شما کم کاری تیرویید دارین؟ بعد چند وقت دارو مصرف کردن ادم خوب میشه؟ منم تو ازمایشم کم کاری تیرویید ...

اگه کم کاری هاشیموتو داشته باشی باید همیشه دارو بخوری مثل من 

ولی اگه به خاطر تغذیه باشه خوب میشه

منم هفت سال ایرانی مصرف کردم وزنم خیلی بالا رفته و بیحالم فقط از نظر آزمایش نرمال شده تاثیر دیگه ای ...

من از پارسال که حامله بودم فهمیدم بعد زایمان ننداختم فک کردم واسه بارداری ولی آزمایش دادم خیلی افتضاح بود 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
من از پارسال که حامله بودم فهمیدم بعد زایمان ننداختم فک کردم واسه بارداری ولی آزمایش دادم خیلی افتضا ...

یعنی قبل بارداری نداشتید؟

ممکنه که تیرویید داشته باشی و حامله هم بشی؟

یعنی قبل بارداری نداشتید؟ ممکنه که تیرویید داشته باشی و حامله هم بشی؟

نمیدونم آزمایش نداده بودم، بله میشه خواهرمم داشت و حامله شد ولی باید برید دکتر آزمایشات رو چک کنه