2726
عنوان

صاحب خونه بی انصاف

405 بازدید | 23 پست

اواسط مهر تمدید خونه مون هست دیشب باهاش صحبت کردیم گفت هفتاد میلیون تومن برید روپول خونه واقعا بی انصافه پارسال صد و سی تومن بوده یکهو اینقدر اضافه کرده از امروز باید بگردیم دنبال خونه ....

کل سال یک روز اجاره اش عقب نیافتاده رفت و آمد اصلا نداریم بچه ام هم ساعت ده شب می‌خوابه اصلا نمیذارم بدو بدو کنه چقدر مراعات حالشون روکردیم آخر هیچ ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 

عجب :/

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا لعنت کنه باعث وبانی گرونی رو دوسال قبل با70 ملیون میشد خونه خرید چه وضعیه آخه اه

همین آقابشینی کنارش کلی ازگرونی میناله ولی خودش اینجوری اضافه می‌کنه یک نفر که کارمند باشه یک سال هم حقوقش رو نخوره هم اینقدر نمیشه 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

منم مستاجر بودم کلی مراعات کردم اخرش هیچی اون کار خودشو کرد

از سال بعد هر جور دوس داری زندگی کن کسی بخواد بلندت کنه میکنه به مراعات تو و اینا توجهی نداره

خدا ازش نگذره

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

من پارسال ک خونه میشستم ۶۵ رهن کامل 

صاحبخونه هم گفته بود هررچقدر دوستداشتید بشینید اینجا ۶ سال ۷ سال هر چقدر 

زد و خونه رو فروخت و ما هفته ها از صبح تا شبب یه کله دنبال خونه گشتیم  و با ۹۰ تومنم حتی رهن کامل گیر نمیومد آخرش مجبور شدیم چند میلیون قرض کنیم و یه مقدار پس انداز هم بزاریم روش و بیایم یه خونه ۱۱۵ میلیونی رهن کنیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
2706