2703
2553
عنوان

میخوام مرکز اپلاسیون بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 77 پست
بله البته ب مرور

اپلاسیون با مواد نیست با لیزر .پوست کشیده نمیشه. اپلاسیون دائم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان کسی اطلاعاتی نداره که باید از کجا شروع کنم؟

اول باید بری جایی دوره ببینی ک بهت حتما مدرک بدن بعدش ک مدرکتو گرفتی میری سراغ مکان و مجوزا بعدش سالنتو میزنی مخصوص اپیلاسیون بعدشم با تبلیغ سعی کن معروف شی 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2720

من جایی که میرم زنه نرخش از بقیه کمتره واسه همین همیششششه سرش شلوعه البته کارشم خیلی خیلی خوبه.نظافتو رعایت میکنه.مواد رو هم خودش درست میکنه میگه اینطوری خیلی بیشتر بهم میصرفه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2714

سلام دوستای عزیز کرمهای گیاهی ارگانیک درست میکنم..ارشد صنایع غدایی هستم 

کرم ضد آفتاب و آبرسان با روغن آرگان 

همه انواع کرم دست و صورت وضد اگزما

بدون مواد نگهدارنده و شیمیایی

09378133988 شماره واتساپ برا پرسش سوالاتون

خانومایی که با جزییات جواب سوالات یکی که هی داره ازتون نحوه شیو کردن و... میپرسه  میدیداحتمال نمیدید بعضی کاربرا مرد باشن یه لحظه هم شک نمیکنید؟؟؟

بنظرتون سوالاش نرماله؟؟؟به پستهاش از اول این تاپیک دقت کنید......

0 =2-1

پست قبلیم رو بخون عزیز چرا هی ازت میپرسه چطوری میزنی و باچی و... جواب میدی آخه

اره متوجه شدم

اصلا فکرشم نمیکردم ک شاید اقا باشه

چقد طرف میتونه لجن و کثیف و بی خونواده باشه

اشغال کفتار

مرسی ک تذکر دادی

2706