2726

من عاشق اسم رستا هستم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منو همسرم سر اسم اختلاف داریم اعصابم خورده دوران عقد هروقت بهش میگفتم میگفت هرچی تو بگی ولی الان حتی نمیذاره من مادر اسمشو انتخاب کنم.مردای بی معرفت....

**اللهم عجل لولیک الفرج**
رستا جدید هست ؟؟ 

قدیمی هم نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
منو همسرم سر اسم اختلاف داریم اعصابم خورده دوران عقد هروقت بهش میگفتم میگفت هرچی تو بگی ولی الان حتی ...

بگو اینو من میذارم بعدی رو اگه شما دنیا اوردی اسمشو بذار

یه اسمی که هم امروزیه هم با معنیه  هم از این اسمای اجق وجق نیست ساده و کوتاه مثل.... نیکا معنیشم یعنی دختر خوب و پسندیده  یا یکتا  دختر ی تک از هر لحاظ  ..روشنا  من عاشق این سه اسممم از اسمایی که امروزی و اجق وجق خوشم نمیاد

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
2706