2733
2734

بار اوله میخوام بپزم نگرانم خیلی... 

چون شنیدم همونطور که اگر خوب بشه خیلی خوشمزست... ممکنه خیلی هم بدمزه بشه 😢

چکار کنم خوب میشه و بوی تخم مرغ هم نمیده

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

هر فوت وفن و تجربه ای دارید بهم بگید مهربونا ممنون میشم ازتون... 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای رفع بوی تخم مرغ وقتی داری تخم مرغ هم میزنی بهش نمک بزن 😶

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

اگر خوب و خوشمزه بشه حتما پختم عکسم میذارم😍😍😍

درهرحالت بوی ماست میده.مگه اینکه کم بزنی و زعفرون زیاد بزنی.من ته چین دوس ندارم اصلا

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
درهرحالت بوی ماست میده.مگه اینکه کم بزنی و زعفرون زیاد بزنی.من ته چین دوس ندارم اصلا

منم بخاطر بوش نگرانم بد بشه 

2738

چندتا تخم مرغ وچقدر ماست برای چه مقدار برنج لازم میشه؟ 🤔

برای رفع بوی تخم مرغ وقتی داری تخم مرغ هم میزنی بهش نمک بزن 😶

درسته

و زعفرون هم به تخم مرغت اضافه کن دیکه اصلا بو نمیده

من با این پیمونه ها درست میکنم

برای هر ۲ پ برنج

نصف پ روغن

یک پ ماست

یک تخم مرغ

زعفرون و نمک هم که دست خودته

شعله ملایم. و مدت زمان زیاد بذار که ته دیگش ضخیم و طلایی بشه

😋😋😋

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
رازش توی ادویه فراوون و معطر پختن مرغه وگرنه برنجت بوی مرغ و تخم م رغ میگیره و بی مزه میشه

ادویه ی چی؟؟ اصلا ادویه نمیخواد به جز زعفرون و نهایتا کمی فلفل سیاه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
چندتا تخم مرغ وچقدر ماست برای چه مقدار برنج لازم میشه؟ 🤔

برای چند نفر ؟ببین اگه برای مهمون میخوای یه تایمی پرست کن که دقیقا همون ساعتی که شام میخوای سرو کنی اماده شه ته چین نباید زیاد تو دم بمونه  یا اماده شه زیرشو خاموش کنی موقع سرو روشن کنی دقیقا وقتی اماده شد سرو کن

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
ادویه ی چی؟؟ اصلا ادویه نمیخواد به جز زعفرون و نهایتا کمی فلفل سیاه

من ک اویشن میزنم توی همه غذاهام بوی بد مرغو کامل میگیره موقع پخت مرغ هم ادویه کاری و فلفل دلمه میندازم توش خوب میشه خیلی اخه من به بوی مرغ حساسم اگ یه ذره هم بو بده نمیتونم بخورم 

موقعی ک دم هم گذاشتم یه چوب دارچین میذارم روی برنج بوی خاصی نمیگیره برنج شاید فقط برا اینه ک خیالم راحت بشه ولی حس خوبی دارم بهش

برای چهارنفر

سینه مرغ کامل(ترجیحاً) با ادویه آبپز شود.

یه پیاز در روغن تفت میدهیم و مرغ پخته را در آن ریش ریش کرده و تفت میدهیم و زرشک رو به اون اضافه میکنیم و تفت میدهیم و تمام.

۳ پیمانه برنج را آبکش میکنیم

یه لیوان یا سه قاشق ماست با یک تخم مرغ و یه قاشق مرباخوری فلفل سیاه و سه قاشق غ خوری زعفران با یک لیوان روغن قاطی میکنیم و بعد برنج رو مرحله مرحله اضافه میکنیم و هم میزنیم که همه مواد به خورد هم برن و برنج زرد و خوش رنگ بشه

حالا قابلمه رو چرب میکنیم ونصفی از برنج زعفرانی که آماده کردیم تهش میریزیم و بادست یا قاشق🙄 فشارش میدیم منسجم بشه و بعد مخلوط گوشت رو میریزیم و بعد بقیه برنج و دوباره فشارش میدیم و میگذاریم دم بکشد با شعله خیلیییییی کم بذار دم بکشه جوری که بگی خاموش نشه و اینجوری حدودا ۹۰ دقیقه بذار بمونه وگرنه ۱ ساعت با شعله کم معمولی هم خوبه

من اینجوری درست میکنم عااااااللللیییییی میشه همه عاشقشن😍😍😋😋

2706