1421
1363
عنوان

دیشب زدم تو صورت شوهرم

4781 بازدید | 123 پست

داستان دعوامون رو نمیگم چون حوصله توهین و دعوا ندارم۲ بار تاپیک زدم روزای قبل

شوهرم پنجنشبه زد تو گوشم رفتم خونه بابام

دیشب اومد دنبالم وقتی رسیدیم خونه زدم تو گوشش گفتم حالا بیحساب شدیم اونم هیچی نگفت

این قدرت یه زنه یاد بگیرید

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

شما حق ندارین بزنین تو صورت کسی .البته شوهرتونم حق نداشت .کلا جفتتون حق ندارین بزنین صورت همدیگه 

وقتی تو یه تاپیک نظرمیدم منظورم با استارتر هستش پس خواهشا قاشق نشسته هر جایی نباشین 
1436

دمت گرم

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1394
شما حق ندارین بزنین تو صورت کسی .البته شوهرتونم حق نداشت .کلا جفتتون حق ندارین بزنین صورت همدیگه&nbs ...

آفرین

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1391
من اهل خشونت نیستم ردن کار حیوونه ولی وقتی یه حیوون بهت حمله کنه تو هم باید مثل حیوون بزنیش

پس فرق شما با اون چیه ، شما هم همون کار را تکرار کردید.

این رفتارهای مقابله به مثل قدرت نیست، گرچه شدید العمل بودن گاهی لازمه، اما سیاست داشتن و درست استفاده کردن از زبان مهم تر هست

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اهل خشونت نیستم ردن کار حیوونه ولی وقتی یه حیوون بهت حمله کنه تو هم باید مثل حیوون بزنیش

خب اگه همسرتو به دید حیوون نگاه میکنی من دیگه حرفی ندارم

ولی ادم ها گاهی اشتباه میکنن. و چه خوبه همدیگه رو ببخشیم. با یه اشتباه هیچ ادمی حیوون نمیشه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
خب اگه همسرتو به دید حیوون نگاه میکنی من دیگه حرفی ندارم ولی ادم ها گاهی اشتباه میکنن. و چه خوبه هم ...

هر کسی که اشتباه میگنه باید تاوان بده

وگرنه اشنباهشو تگرار میگنه

1437