2726

بچه م از ۴ ماهگی سینه نگرفت . چون شیرم کم بود شیر خشک دادم . تنبل شد سینه نگرفت راحتی شیشه می خواست خیلی اعصابم خورده  . خیلی زجر می کنم خیلی عذاب وجدان دارم . دارم دیوونه می شم . چرا بهش شیر خشک دادم .

دختر. من م چون رفلاکس داشت تا چهار ماهگی به زور خورد

دو ماه دوشیدم دادم بهش خورد

بعد هم شیر خشک

الان هیچی کم نداره از. بقیه

منم اول عذاب وجدان داشتم بعد دیدم چه قدر الکی اعصاب خودم خورد کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا عذاب وجدان داری؟؟؟؟؟؟

مگه شما کوتاهی کردی؟

اینجوری نکن با خودت عزیزم

این همه بچه شیر خشکی چی شدن مگه؟

والا من خودم شیر خشکی بودم سیستم ایمنی بدنم و استخوان بندیمم عالییییییییییییییه خداروشکر

این حرفا چیهههه

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

وا شیر خشکه دیگه مگه سمه انقدر خودتو عذاب میدی

من خودم شیرخشک خوردم مشکلی هم ندارم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
وای دختر من که انقدر وابسته شیشه شیرشه موندم چجوری ازش بگیرم    

تا می خوره بزار بخوره  خودش بزرگ‌تر بشه می زاره اون ور

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
تا می خوره بزار بخوره  خودش بزرگ‌تر بشه می زاره اون ور

۵سالشه خیلی وابستست چن بار خواستم بگیرم موفق نمیشم ..راهکار خاصی هست ؟؟من که همه راهها رو رفتم نشده..البته توش آبو اینا میخوره 

۵سالشه خیلی وابستست چن بار خواستم بگیرم موفق نمیشم ..راهکار خاصی هست ؟؟من که همه راهها رو رفتم نشده. ...

منم تا موقعی که برم مهدکودک خوردم..روز اول بهم خندیدن دیگه نخوردم😆😆😆😆😅

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
بچه ها جادو حنبل سراغ دارید بخونم بچم سینه رو بگیره هنوز شیر دارم . ولی قطره ای میاد . دارم دیوونه م ...

عزیزم جادو جنبل نیاز نداره ببین شیر مادر تا ۸ ماهگی ارزش غذایی بالایی داره بعد اون جنبه وابستگی داره وخیلی ارزش غذایی نداره  حتی روانشناسا میگن از ۸ تا ۱۴ ماهگی باید بچه را بگیری از شیر بخصوص سینه اگر باشه بچه شما که غذا میخوره دیگه براش سوپهای مقوی با مغز قلم کدو حلوایی گوشت بوقلمون درست کن و بادام و پسته بهش بده بدنش قوی بشه

۵سالشه خیلی وابستست چن بار خواستم بگیرم موفق نمیشم ..راهکار خاصی هست ؟؟من که همه راهها رو رفتم نشده. ...

منم پسرم آبان میشه پنج سالش ،الان کم شده فقط موقع خواب می خوره اما من براش به جای شیشه شیر جوس خوره گرفتم ببخشید اینجا شبه الان عکسشو می زارم 

تو این بهش می دم تا اینکه شیشه شیر رو فراموش کرد 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
2706