2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر شوهر من فقط زیرآبی میره

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

مادرشوهرااکثراهمینن چون اعتقاددارن پسرشون حروم شده 

ببین من بدترین مادرشوهردنیارومیشناسم یکی خالم یکی دوستم پسرخالم چون بی بیخاره حریف زبون مادرش نمیشه زنش بیچاره ناراحتی اعصاب گرفته ازدست خالم 

دوستم ولی شوهرش پشتشه بااینکه مادرشوهرش صدبارازخالم بدجنستره ولی عین ملکه هازندگی میکنه 

مادرشوهرولش کن اصل کاری شوهره شوهرت ک خوب باشه مادرشوهرکاری ازدستش برنمیادحتی خوردکردن اعصابت واس چندثانیه

وخدایی که بشدت کافیست
2738

مادر شوهر من تو روی من خیلی خوبه و مهربونه. ولی موزماره. از پشت سر خنجر می زنه. پدر شوهرم یه درجه از زنش بدتره. خیلی تا حالا دلم رو شکونده. یه برادر شوهر مجرد هم دارم که چند درجه از همشون بدتره. فقط خدا خدا میکنم که یه زن گیرش بیاد که حالش رو بگیره. فکر می کنه خیلی زرنگه. 

واقعا میگی؟این مادرشوهرا از کجا گرفتین شما؟😩😩😩😩سفارشیه؟

واقعا بیشتر مامان خودم دوسش دارم ..عاشقشم..اره خدا سفارشی بهم داده چون خبلی زجر کشیدم مجردیم

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
مادرشوهرااکثراهمینن چون اعتقاددارن پسرشون حروم شده  ببین من بدترین مادرشوهردنیارومیشناسم یکی خ ...

دقیقا من مث مورد اولی م شوهرم فقط طرف خانواده شه باور نمیکنی چقد عصبی بد شدم یه مدت لرزش دست گرفته بودم

2706