2726

من هفته ۳۹ وسه  هستم  تکونهای بچه ازدیروزکم شده وخودشوجمع میکنه.  بصورت عرضی دو طرف نافم هست ولی دست یاپاش راواژنم احساس میکنم دکترم گفته دارم میرم برام کمربنددرد یانواردرد بگیره .موقع بدنیااومدم بچه تکونهاش زیادمیشه یانه؟؟؟؟ بنظرتون نگه دارند یاآمپول فشاربزنن یابفرستندخونه منو.

منم هفته ۳۸ ام هفته بعد ک ۳۹ احتمالا سزارین میکنم...نی نی منم تکوناش کم شده ولی دستای فسقلی شو ب پهلوهام فشار میده گاهی 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.