2726
عنوان

خواهر شوهر احمقم

2368 بازدید | 85 پست

مرخصی زایمانم تموم شده یکماهی میشه رفتم سرکار خواستم پرستار بگیرم برا بچه هام شوهرم نذاشت همسایه مادرشوهرم هستیم شوهرم گفت مامانم و خواهرم میان پیش بچه ها 

هر روز که از سرکار برمیگشتم مادرشوهرم کلی غر میزد که من اذیت میشم نمیتونم دخترمم همش خوابه من باید بیام پیش بچه ها 

کلی منت میزاشت و غر میزد البته کلا اخلاقش همینجوریه با همه همینه 

پسر بزرگم 6 سالشه هر روز بهم میگفت مامان تو که میری سرکار اونا هر روز میان از خوراکیامون بر میدارن می گفت خیار گوجه پیاز بادمجون و سبزی تو فریزر و خیلی چیزای دیگه 

گفتم مامان اشکال نداره میان پیشتون بزار راحت باشن 

هر دفعه میگفت عمه پشت سرت حرف میزنه مامان بزرگم میخنده میگن خاک تو سر مامانت یا میگن مامانت بمیره راحت شیم 

بازم چیزی نگفتم بخاطر بچه هام سکوت کردم 

دیروز از سرکار اومدم پسرم میگه مامان عمه حرف خیلی بدی به مامانت زد گفت مامان مامانت ...

تمام بدنم یخ کرد 

فقط منتظر بودم شوهرم بیاد وتمام حرفامو بهش بزنم 

توکلت علی الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرم اومد ناهارو گذاشتم جلوش هیچی نگفتم و آروم اشک ریختم نتونستم غذا بخورم گلوم قفل شده بود 

بزور دوتا قاشق خوردم شوهرم گفت تو که امروز حالت خوب بود چی شده؟

یعنی منفجر شدم هر چی تو دلم بود ریختم بیرون 

هیچی نگفت

توکلت علی الله

خب چی گفته بوده؟وای چقدر بی ادبن!که اینجور حرف میزنن پشت سرت!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

پسرت ماشاالله آنتناش فعاله پسر نن هشت سالسه هرچی ازش مبپرسم میکه نمدونم من نشنیدم بازی میکردم حواسم نبود 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
بازازسرصبح شروشد

😁

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706