2737
2734
عنوان

دایی شوهرم و زنش...

538 بازدید | 50 پست

میخوان جدا شن..یه پسر دوساله هم دارن.خیلی ناراحتم،چقد حیف که یه زندگی که اینهمه واسش زحمت کشیده میشه سره یه لجبازی احمقانه همش خراب میشه...

زنش خیلی بی سیاسته،همشم بخاطر همین به اینجا کشیده کارشون...😔

نمیدونم حالا بچه شون چی میشه...زنش از یه شهر دیگس که خیلی هم فاصلشه،یعنی باید بچه رو بزاره و بره و تموم؟

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به مامانت بگو وساطت کنه شاید فرجی حاصل بشه

مامانش چ ربطی ب دایی شوهرش داره؟

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
به مامانت بگو وساطت کنه شاید فرجی حاصل بشه

دایی شوهرم هست نه خودم،کلییی بزرگترا جمع شدن و وساطت کردن ولی به چندروز نکشیده باز خراب کردن همه چیو

خب سرچی هستش

دایی شوهرم از یه شهر دور زن گرفته،حدود۱۰ ساعت فاصله زنش هم میخواد سالی سه چهار بار بره و بیاد،با یه بچه کوچیک،اینم قبول نمیکنه و برعکس لج کرده و اصلا نمیزاره بره،زنه هم لجبازتره و فقط میخواد با دعوا و جروبحث به خواسته ش برسه و...

2738

نميدونم شايد واقعاً رو زندگي با هم ب ته خط رسيدن ك ميخوان جدا بشن 

بعضي وقتا دو تا آدم جدا از هم هر كدوم آدم هاي خوب و قابل قبولي هستن اما ب هر دليل كنار هم نميتونن زندگي كنن 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
نميدونم شايد واقعاً رو زندگي با هم ب ته خط رسيدن ك ميخوان جدا بشن  بعضي وقتا دو تا آدم جدا از ...

آره،هردو لجبازن،واقعا به هم نمیخورن

دایی شوهرم از یه شهر دور زن گرفته،حدود۱۰ ساعت فاصله زنش هم میخواد سالی سه چهار بار بره و بیاد،با یه ...

یکی از اقوام ما هم همینه... زنش بچه شوش هست تو خوزستان و شوهرش کاشان.... دائم میرن و میان... اصلا زنش کوتاه نمیاد که نره... ولی من یادمه چند سال مامانم اینا رفتن اصفهان ما تهران بودیم خیلی کم میرفتم میگفتم زندگی خودم مهمتره

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
دایی شوهرم از یه شهر دور زن گرفته،حدود۱۰ ساعت فاصله زنش هم میخواد سالی سه چهار بار بره و بیاد،با یه ...

خب چ اشكال داره زنش هر سه ماه بره خانواده شو ببينه دلش تنگ ميشه خب شوهرش بايد كوتاه بياد 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....

این دایی بی انصافه حالا خودش هر هفته ور دل مادر خواهرشه آخرم حتما میگه بیچاره هارو کی میبینم 

بزاره بره دیگه چرا نامردی میگه همین خواهر شوهرم وجاریم مادراشون شهرستانن از عید شروع میشه تا همین دوروز پیش که دیگه بخاطر مدرسه برگشتن 

زندایی هم یعنی زندگیش خوبه وبخاطر خانواده زندگیشو نابود میکنه

خدایا شکرت 🙃
خب چ اشكال داره زنش هر سه ماه بره خانواده شو ببينه دلش تنگ ميشه خب شوهرش بايد كوتاه بياد 

رفتن مسئله نیست ولی این فامیل ما که میگم دائم میره اونجا و دو هفته میمونه... خب شوهر جوونش دو هفته باید تنها باشه... بعد وضع مالی مناسبی هم ندارن اونوقت زنش اصلا راضی نمیشه با اتوبوس بره و بیاد یا دربست میگیره شوهره میفرستش یا با قطار... کلی هزینشون میشه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706