2737
2739
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنید

78 بازدید | 8 پست

دوستان سلام .شوهرم از ازدواج سابقش یه دختر داره .وقتی ازدواج کردیم ۹ سالش بود و الان حدود ۱۳ سالشه .خب اوایل چون بچه بود ارتباطم باهاش بهتر بود ولی به مرور زمان که هفته ای بکبار باید مادرشو میدید هر روز و هر روز اخلاق و رفتار و کردارش عوض شد و خیلی خیلی بد شد .تا جایی که شروع کرد به دروغ گفتن و زبون درازی کردن .مخفیانه به این و اون زنگ بزنه و از من بد بگه و بعد شماره را حذف کنه.لجبازی کردن و از توی خونه چیزی را برداشتن خلاصه که توی این ۴ سال هی این اتفاقا افتاد و هی قول داد تکرار نمیشه شما ببخش من و پدرش بخشیدیم ولی الان چند ماهه که دیگه نمیتونم مثل سابق باشم باهاش .هر چی شوهرم میگه یکم باهاش رفتارتو عوض کن میگم عزیزم از بس ازش بدی دیدم دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم میدونم از طرف مادرش داره پر میشه ترا خدا بگید من باید چه خاکی به سرم بریزم .الانم باردارم ولی همه میدونند و میگند به بچت داره حسادت میکنه و خیلی حواست باشه 

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتم چندین جلسه هم رفتم هیچ تغییری ایجاد نشد حتی اگر بگم تغییر کوچیک 

بحدی که مشاور گفت بفرستش بره پیش مادرش داره این کارا را میکنه که یا مادرشو برگردونه یا بره پیشش .فرستادیم بره پیش مادرش ولی مادرش قبولش نکرد 

رفتم چندین جلسه هم رفتم هیچ تغییری ایجاد نشد حتی اگر بگم تغییر کوچیک 

میذاری باباش با مادرش صحبت کنه

اگ مادرش آدم باشه اون میتونه کمکتون کنه

اگ دیدید خیلی اذیت میکنه بفرستید پیش مادرش خوب 

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند
میذاری باباش با مادرش صحبت کنه اگ مادرش آدم باشه اون میتونه کمکتون کنه اگ دیدید خیلی اذیت میکنه بف ...

مادرش از لحاظ رفتاری زن پاکی نیست منظورمو میفهمید که .به خاطر همین هیچ یک از اعضای خانواده شوهرم حتی اسمشم با اکراه میارند .

2738
مادرش از لحاظ رفتاری زن پاکی نیست منظورمو میفهمید که .به خاطر همین هیچ یک از اعضای خانواده شوهرم حتی ...

چی بگم والا

فعلا ب خاطر خودت و بچت باهاش کنار بیاید و نذارید حسودی کنه

براش غذایی ک دوست داره بپز و از پدرش بخواه بعضی وقتا با دخترش برن بیرون براش کادو بخره

نذارید فکر کنه تنها شده نم نم درست میشه

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند