2737
2739

سلام خانما من هفته ۱۰هستم پریشب خواب یه بچه سندرومی رو دیدم دیشب خواب مرگ ادمارو دیدم دارم دیوونه میشم دیگه 😢😢😭😭😭

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم نترس این خوابای بارداری خیییلی عادیه همههههه اینجورن 

راس میگییی 

به شوهرم گفتم اونم ترسید ولی به روی خودش نیلورد 😢

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
منم همین بودم همش بخاطر نگرانی و استرسه از خودت دور کن و فکرای بد نکن

چشم ❤️

دعاهای قبل از خواب و دفع هم و غم تو مفاتیح هست.تو نت هم سرچ کن.واقعا اروم میشی با خوندنشون

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2738
بحاطر فکر و خیاله به چیزای خوب فکر کن کابوس دیدن از هفته ۲۸ طبیعیه

من هفته ۱۰ هستم 

شبا هم نمیتونم بخوابم میخوابمم خواب بد میبینم صبحم ساعت ۶ بیدارم اصن داغون شدم 

دعاهای قبل از خواب و دفع هم و غم تو مفاتیح هست.تو نت هم سرچ کن.واقعا اروم میشی با خوندنشون

مرررسی عزیزم

همه باردارا اینجورین تازه من که باردار بودم بقیه می اومدن بهم میگفتن خواب دیدم که بچه ات ناقصه و فلانه جیگرمو آب کردن ولی همشون الکی بود

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   

فکر کنم بخاطر تغییرات هورمونی این خوابا رو میبینی

من همش خوابای خاکب رسری میدیدم😖

البته خواب داعش هم زیاد می دیدم

چقدر واقعی بنظر میومد...خواب می دیدم...تو حیاط وایستادم داعش شهر رو اشغال کرده...ترس و اضطراب شو هنوزم بعد چند سال حس میکنم😔

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
من هفته ۱۰ هستم  شبا هم نمیتونم بخوابم میخوابمم خواب بد میبینم صبحم ساعت ۶ بیدارم اصن داغون شد ...

گفتم عزیزم که شما بخاطر فکروخیاله

اما از هفته ۲۸ طبیعیه.

خوابتم که بهم ریخته بازم طبیعیه.

برای همه همینه.

من ۲ میخوابیدم ۶و ۷ بیدار بودم بینشم زیاد بیدار میشدم

2706