2737
2734
خب تا اونموقع آشپزی هم یاد میگیری کن 27 سالمه تازه یاد گرفتم برا 4 نفر بپزم ینی 5 نفر شیم غذام خراب ...

جدی میگی؟😐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن .ایشون خ زود ازدواج کرده

اصلا نمیپسندم اینجوری

اینجوری طعم نوجوونی رو قشنگ تجربه نمیکنن

البته الان دیگه دخترا اورجوبه شدن ، خانواده ها زود شوهرشون میدن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
مگه بلوغ فکری ادمارو سنشون مشخص میکنه؟ اگر ازدواج نمیکرد و بجای متعهد بودن هرروز با یه پسر بود خوب ب ...

یعنی هرکی تو سن پایین ازدواج نکنه هر روز با یه پسره؟

منم فاز شمارو ابدا نمیفهمم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731
اصلا نمیپسندم اینجوری اینجوری طعم نوجوونی رو قشنگ تجربه نمیکنن البته الان دیگه دخترا اورجوبه شدن ، ...

اورجوبه😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کودک همسری فقط اونجا که داد میزنی میگی آقایی بیا منو بشور.منم۱۶نامزد کردم۱۹ازدواج

😂😂😂😂اره بخدا.من موقع عقدم تو کوچه وسطی بازی میکردم مامانم صدام زد ک بیابرو حموم شب میان واسه عقد از لجش رفتم حموم دستمو خیس کردم ب صورت و موهام کشیدم چنددقیقه الکی نشستم بعد اومدم بیرون😄😄😄تااین حد بچه بودمااااااا

14ساله های الان اندازه ی خانوم بالغ میفهمن

زندگی فقط 100سال اولش سخته😅😄
یعنی هرکی تو سن پایین ازدواج نکنه هر روز با یه پسره؟ منم فاز شمارو ابدا نمیفهمم

نگفتم ازدواج نکنه هرروز با یه پسره 

اما قطعا اگر ازدواج کرده یه نیازی دیده تو خودش ک ازدواج کرده!بله ۷۰ درصد کسایی ک تو سن بالا ازدواج میکنن حداقل دوتا دوست پسر داشتن 

😂😂😂😂اره بخدا.من موقع عقدم تو کوچه وسطی بازی میکردم مامانم صدام زد ک بیابرو حموم شب میان واسه عقد ...

وای خداحفظت کنه چقدر خندیدم طفلی شوهرت چقدر حرص خورده تا بزرگ شی. خوشبخت باشید همیشه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2738
نگفتم ازدواج نکنه هرروز با یه پسره  اما قطعا اگر ازدواج کرده یه نیازی دیده تو خودش ک ازدواج کر ...

خب دوست پسر داشتن چه اشکالی داره؟

با بی بند و باری مخالفم ولی دوست پسر معمولی هیچ ایرادی نداره به نظرم

و اصلا این چیزا دلیل نمیشه دختر زیر بیست ازدواج کنه

فاجعست

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706