2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تنها مشکلت اینه که غذا بلد نیستی؟😑😐😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728

اوووو ما که۲۶سالمونه هم خوب نمیشه توکه بچه ای چ انتظاری دارن مگه ازت

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

واای من ۲۲سالم بود عروسی کردم شب عروسی حس همسرکودکی و داشتم هخخخخ

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
بچه ها من الان چه غلطی کنم غذام خراب میشه 😭😭😭

هیچی به شوهرت بگو همینه که هست

شوهرت وقتی اومد لا یه بچه ازدواج کرد باید به اینجاهاشم فکر میکرد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

الان گیر میدن به سنت مجبور بودی بگی چند سالمه‌.

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
بچه ها نیاین بگین که بچه ایی و شوهر زود بوده قول ما تا زمانی بود که من برم دانشگاه حدودا به یک دوسال ...

خوب حالا غذا چی درست کردی ک خراب شد؟ 

اول از غذا های سرخ کردنی درست کن... 

شوهرت چند سالشه؟ 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
2706