2726
عنوان

بتا اول بارداریتون چندبود؟وچ روزی از داده بودین وجنسیت چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 33 پست
بتای زن داداشم دو روز قبل از موعد ۴۰۰۰ بود نی نی پسره همین الان رفتن اتاق عمل به دنیا بیاد 😍

ای‌جونم عزیزدلم انشاالله صحیح وسالم بیاد بیرون

بتای بالا یا پایینوجنسیتو نشون نمیده ربطی نداره ب نظرم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
بتای زن داداشم دو روز قبل از موعد ۴۰۰۰ بود نی نی پسره همین الان رفتن اتاق عمل به دنیا بیاد 😍

بسلامتی مبارک باشه عمه شدنت😀😀

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیالم راحت شد اخییشش خخخخ

خو تو تاپیک قبلتم گفتن که خوبه بالا نیس اگه قرمز زدن شاید احتمال دوقلو زایی دادن برا اونه 

مال من روز موعدم 10000بود که بعد فهمیدیم مول هستش

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2728
سلام عزیزم شما خوبی؟دختر گلت خوبه؟چرا نی نی یار و خانوم تهرانی موندن 😂

خداروشکر خوبه. 

همون نی نی یارام دیگه نیستن اخه😀 

ای‌جونم عزیزدلم انشاالله صحیح وسالم بیاد بیرون بتای بالا یا پایینوجنسیتو نشون نمیده ربطی نداره ب نظ ...

نه عزیزمممم زن داداشم سر دخترش بتاش کم بود ناراحت بود سر پسرش زیاد بود ناراحت بود 😂دعاش کن صحیح و سالم بیان بیرونننن کاش پیششون بودم 😔

ممنون عزیزمممم بعد از ۶ سال انتظارههه😭😭😭😭😍😍

اووو پس واقعا مبارکه. انشالله سایه پدر مادر بالا سرش باشه و سالم و صالح باشه. 

2706