1421
1411

بتام۸۴۴.۲۰بعددوروز تاخیر بالانیس؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صدای قلب نی نیمو امروز شنیدم خدایاشکرت 😘 به جای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ؛ هر لحظه از این دوران را ببلع! چرا‌که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجود خودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری....خدایا شکرت ممنون بابات هدیه قشنگت خودت مراقبش باش  

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1401

من 6 روز قبل از موعد پریودم آزمایش دادم نشون داد 

بتام هم 180 بود 

نینی هم پسره

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸 ممنوووون

ده روز بعد تاخیر سی هزار بود

پسرطلا

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
1394
دختر تو دلت قرص نشد خوبه دیگه

خیالم راحت شد اخییشش خخخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صدای قلب نی نیمو امروز شنیدم خدایاشکرت 😘 به جای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ؛ هر لحظه از این دوران را ببلع! چرا‌که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجود خودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش بگذاری....خدایا شکرت ممنون بابات هدیه قشنگت خودت مراقبش باش  
دریا دریا دریا عشق مو دریا سلااااام 😍

سلام شوکول جون😍

خوبی؟ پسری چطوره؟ 

هععععی هیشکی از قدیم نیس دیگه

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد💞 فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد💞
1390
بتای زن داداشم دو روز قبل از موعد ۴۰۰۰ بود نی نی پسره همین الان رفتن اتاق عمل به دنیا بیاد 😍

ای‌جونم عزیزدلم انشاالله صحیح وسالم بیاد بیرون

بتای بالا یا پایینوجنسیتو نشون نمیده ربطی نداره ب نظرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بتای زن داداشم دو روز قبل از موعد ۴۰۰۰ بود نی نی پسره همین الان رفتن اتاق عمل به دنیا بیاد 😍

بسلامتی مبارک باشه عمه شدنت😀😀

خیالم راحت شد اخییشش خخخخ

خو تو تاپیک قبلتم گفتن که خوبه بالا نیس اگه قرمز زدن شاید احتمال دوقلو زایی دادن برا اونه 

مال من روز موعدم 10000بود که بعد فهمیدیم مول هستش

سَن بِنیم عاشکم سان              
سلام عزیزم شما خوبی؟دختر گلت خوبه؟چرا نی نی یار و خانوم تهرانی موندن 😂

خداروشکر خوبه. 

همون نی نی یارام دیگه نیستن اخه😀 

1437