2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم جدیدا سقط کردم فقط مامانم میدونه و یه دوست صمیمیم... 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2720

من كاچي زياد ميخوردم هرروز واسه خودم درست ميكردم ميخوردم اونو كه ميخوردم دردم خيلي كم ميشد شيره انگورم خيلي خوبه قويه. من بعد دوهفته رفتم سونو گفتن دهانه رحمت بسته شده و به حالت قبل برگشته و بقايا هم نداشتم. منم تو خونه با قرص سقط كردم ني نيم قلبش تشكيل نشد😞😞ولي به لطف خدا بازم الان باردارم و آخراي ماه جهارمم

من كاچي زياد ميخوردم هرروز واسه خودم درست ميكردم ميخوردم اونو كه ميخوردم دردم خيلي كم ميشد شيره انگو ...

خدا رو شکر عزیزم.هزار ماشالله .واسه منم دعا کن زودی مامان بشم لطفا.چند وقت بعد سقط اقدام کردی عزیزم؟

خدایا شکرت
خدا رو شکر عزیزم.هزار ماشالله .واسه منم دعا کن زودی مامان بشم لطفا.چند وقت بعد سقط اقدام کردی عزیزم؟

انشالله عزيزدلم من مطمئنم خيلي زود بازم مامان ميشي. دكتر بهم گفت بعد سه ماه ميتوني اقدام كني من بعد سه ماه اقدام كردم و تو همون ماه اول اقدام باردار شدم چون بعد سقط رحم آمادگي بالايي واسه حاملگي داره و خيلي زود باردار ميشين. البته من آزمايش دادم بعد سقطم آزمايشاي انعقادي و خودايمني مشكل انعقادي داشتم و خونم لخته ميشد و به جنين خون نميرسيد واسه همون رشد نكرد و قلبش تشكيل نشد كه دكترم بهم آسپرين داد و دو ماه آسپرين و استفاده كردم و بعد اقدام كردم واسه بارداري الانم همچنان آسپرين ميخورم. ايشالله شما هم خيلي زود خدا بهت يه تو دلي ناز ميده😍😍🙏🙏