2703
2553
عنوان

بچه ها چرا من بچه دار نمیشم؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
پریودام نامنظمه ...ولی اصل شوهرمه ک ضعیفه اسپرمش

منم شوهرم ضعیف بود دو ماه جنسینگ و آجیل و خرما و موز و معجون و...... خوراکی های گرم و مقوی خورد خوب شد،پریودای منم نامنظم بود همش از استرس بود هر ماه استرس داشتم ک الان مریض میشم نمیشم،خیلی سخت بود دقیقا ماهی ک منتظر پریود بودم و اصلا استرس نداشتم فهمیدم حاملم،استرس لامصب خیلی نقش پررنگی داره

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
منم شوهرم ضعیف بود دو ماه جنسینگ و آجیل و خرما و موز و معجون و...... خوراکی های گرم و مقوی خورد خوب ...

قرص مصرف نمیکرد یعنی شوهرت فقط با تغذیه خوب شد؟بعد یک سوال دیگه جنسینگ خودش رو خورد یا قرصش رو ؟از کجا باید بخرم

2714
خدا صبرت بده! چیزی ازت مونده بعد از چهار بار سقط؟! 😐  من دوبار سقط کردم دیگه یه ادم دیگه شدم

خدا انشاءالله نی نی مو ب سلامت بذاره تو بغلم...

عزیزم تنت سلامت...من خیلی سختی کشیدم ولی تقریبا بین هر سقط یکسال یا بیشتر صبر کردم...خیلی دوا و درمون کردم جواب نداد...اینسری سپردم ب خدا و خودمو موش ازمایشگاهی دکترا نکردم...انشاءالله ک از درگاهش دست خالی برنگردم...

الان نی نی داری؟؟

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
قرص مصرف نمیکرد یعنی شوهرت فقط با تغذیه خوب شد؟بعد یک سوال دیگه جنسینگ خودش رو خورد یا قرصش رو ؟از ک ...

قرص ن اصلا تاثیری نداشت،جنسینگ هم آره خودش رو گرفت از جاهایی ک آجیل دارن،با عرض معذرت دنبلان هم ۳ یا ۴ بیارم خوردش چون واسه تقویت اسپرم دکتر گفت عالیه... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706