2737
2734
عنوان

بچه ها چرا من بچه دار نمیشم؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1404 بازدید | 121 پست

جاری من 17ساله بچه دار نمیشه 

عزیزم توکلت به خدا باشه بیفت دنبال دکترت

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بدن هرکس یه جوریه من خواهرشوهرم بعددوماه خونه داریش حامله شدسقط کردامامن تا۹ ماه اقدام بعدحامله شدم

منم زود باردار میشم ولی 4تا سقط دارم...

انشاءالله این بار ب سلامتی نی نی مو بغل بگیرم

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

خب خیلی ها ممکنه نتونن طبیعی باردار بشن.یکیش خودم.همون اولین باری که میخواستیم اقدام کنیم شوهرم آزمایش داد و فهمیدیم مشکل اسپرم داره و براحتی باردار نمیشیم.الانم که تحت درمانه و منم رفتم تو سیکل میکرو.

حتما هم خودت و هم شوهرت برین آزمایش بدین حداقل مشکلتون رو بفهمید.و برا درمانش اقدام کنین

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2706