2703
2553
عنوان

بچه ها چرا من بچه دار نمیشم؟😔😔😔

1404 بازدید | 121 پست

دیروز بی بی چک مثبت دوستمو دیدم که فقط دوماهه اقدام داره...حالا من یکسال و نیمه ک میگذره و هیچی ب هیچی اشکام داره میریزه خسته شدم دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بدن هرکس یه جوریه من خواهرشوهرم بعددوماه خونه داریش حامله شدسقط کردامامن تا۹ ماه اقدام بعدحامله شدم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2714

بچه ها خیلی جاها دیدم ک میگن کلی دوا درمون کردیم بچه دار نسدیم بعدها فهمیدیم طبع رحممون سرد بوده و حل کردیم بچه دار شدیم .

از کجا باید بفهمیم رحممون سرده یا گرم؟

من واقعا اینو خیلی جاها شنیدم

2706