1428
1411
عنوان

بچه ها چرا من بچه دار نمیشم؟😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 121 پست
خب اره میتونه باشه ولی اون مشکل اصلیم نیست

مشکل اصلی جفتتون هستید! یعنی شوهرتم خوب بشه تا شما منظم نشی  بچه دار نمیشید! 

حس میکنم از دست شوهرت ناراحتی! آره؟ اونو مقصر میدونی؟ 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
بچه ها خیلی جاها دیدم ک میگن کلی دوا درمون کردیم بچه دار نسدیم بعدها فهمیدیم طبع رحممون سرد بوده و ح ...

ببین اگر کیست و عفونت اینا باشه ک قطعا از سردیه رحمه...اگر رحم گرم باشه خون عادت گرمه .قرمزه...

کلا بستگی ب بدن فرد داره...مثلا من بدنم گرمه و رحمم همینطور...

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین...ممنون 
خب توام رعایت کن امضامو بخون تا شوهرت درمان شد اقدام کنید اگه برید پیش دکتر طب سنتی خوب رژیم غذایی ب ...

عزیزم امضات درسته ولی نمیشه سردیجات رو ک حذف کرد اخه....

میشه برای بچه دار شدنم یک صلوات برام بفرستی؟😍😍

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

بچه ها خیلی جاها دیدم ک میگن کلی دوا درمون کردیم بچه دار نسدیم بعدها فهمیدیم طبع رحممون سرد بوده و ح ...

پشت دستتو بزار زیر نافت اگ سرده بدون رحمت سرده 

اگ قبل پری لک میبینی یا خون روز اول سیاهه 

و بعد از رابطه از همسرت بپرس داخل بدنت سرد بوده یا گرم

علف‌های نو رسته به جا نمی‌آورنددرختان کهن را...  
مشکل اصلی جفتتون هستید! یعنی شوهرتم خوب بشه تا شما منظم نشی  بچه دار نمیشید!  حس میکنم از ...

نه بخدا‌‌‌...از دست اون ک کاری برنمیاد طفلکی...من با یک پودر اینوفولیک هس تخمک هام فعالیتش میره بالا و باردار میشم اما چون نطفه ضعیفه بتام از یک حدی نمیره بالا و پریود میشم برای همین میدونم شوهرم باید نطفش قوی شه

1390
عزیزم امضات درسته ولی نمیشه سردیجات رو ک حذف کرد اخه....

سخته من اینکار و کردم

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
انشاا...به سلامتی بغل بگیریش

سلامت باشی عزیزم...انشاءالله ب دعای شما...

خدا نی نیتو حفظ کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بخدا‌‌‌...از دست اون ک کاری برنمیاد طفلکی...من با یک پودر اینوفولیک هس تخمک هام فعالیتش میره بالا ...

پس صبور باش بذار درمان بشه... 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
پریودام نامنظمه ...ولی اصل شوهرمه ک ضعیفه اسپرمش

منم شوهرم ضعیف بود دو ماه جنسینگ و آجیل و خرما و موز و معجون و...... خوراکی های گرم و مقوی خورد خوب شد،پریودای منم نامنظم بود همش از استرس بود هر ماه استرس داشتم ک الان مریض میشم نمیشم،خیلی سخت بود دقیقا ماهی ک منتظر پریود بودم و اصلا استرس نداشتم فهمیدم حاملم،استرس لامصب خیلی نقش پررنگی داره

1394
منم شوهرم ضعیف بود دو ماه جنسینگ و آجیل و خرما و موز و معجون و...... خوراکی های گرم و مقوی خورد خوب ...

قرص مصرف نمیکرد یعنی شوهرت فقط با تغذیه خوب شد؟بعد یک سوال دیگه جنسینگ خودش رو خورد یا قرصش رو ؟از کجا باید بخرم

خدا صبرت بده! چیزی ازت مونده بعد از چهار بار سقط؟! 😐  من دوبار سقط کردم دیگه یه ادم دیگه شدم

خدا انشاءالله نی نی مو ب سلامت بذاره تو بغلم...

عزیزم تنت سلامت...من خیلی سختی کشیدم ولی تقریبا بین هر سقط یکسال یا بیشتر صبر کردم...خیلی دوا و درمون کردم جواب نداد...اینسری سپردم ب خدا و خودمو موش ازمایشگاهی دکترا نکردم...انشاءالله ک از درگاهش دست خالی برنگردم...

الان نی نی داری؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
خدا انشاءالله نی نی مو ب سلامت بذاره تو بغلم... عزیزم تنت سلامت...من خیلی سختی کشیدم ولی تقریبا بین ...

خدا نی نیتو برات حفظ کنه ایندفعه ایشالله

خدا انشاءالله نی نی مو ب سلامت بذاره تو بغلم... عزیزم تنت سلامت...من خیلی سختی کشیدم ولی تقریبا بین ...

کاری خوبی ک نسپردی ب دکترها... 

نه نی نی ندارم... 

اعصابشم ندارم.... 

یعنی هرچی لذت جنسی  بالا تر باشه و از رابطه راضی تر باشن تاثیرش بیشتره ورزش کنید و اندامتون رو ...

باشه گلم ممنون

قرص مصرف نمیکرد یعنی شوهرت فقط با تغذیه خوب شد؟بعد یک سوال دیگه جنسینگ خودش رو خورد یا قرصش رو ؟از ک ...

قرص ن اصلا تاثیری نداشت،جنسینگ هم آره خودش رو گرفت از جاهایی ک آجیل دارن،با عرض معذرت دنبلان هم ۳ یا ۴ بیارم خوردش چون واسه تقویت اسپرم دکتر گفت عالیه... 

1391