2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه بترسی پیش میاد نترس و قوی باش

عکسو که گرفتم 4 روز بعدش از یه دکتر پرسیدم میشه اقدام کنم گفت آره . حالا دیروز بردم دکترم گفت اشعه خورده تخمک ما میگیم اقدام نکنید . خیلی ناراحتم 

و خدایی که در این نزدیکیست 
مشکلی پیش نمیاد نگران نباش عزیزم من خیلیا رو دیدم همینجور شده هیچ کس هم مشکلی نداشته

خداکنه . دیشب دکترم گفت البته عکس گرفتی تخمک گذاریت نبوده ولی من خیلی استرسی شدم اعصابم خورده 😢

خداکنه . دیشب دکترم گفت البته عکس گرفتی تخمک گذاریت نبوده ولی من خیلی استرسی شدم اعصابم خورده 😢

عزیزم ریلکس باشه، پسر من الان یه سال و نیمشه شکر خدا هیچیش نیست. بعضی دکترا الکی استرس میدن

صد نفر دیگم تو همین سایت دیدم

عزیزم ریلکس باشه، پسر من الان یه سال و نیمشه شکر خدا هیچیش نیست. بعضی دکترا الکی استرس میدن صد نفر ...

عزیزم خدا حفظش کنه  . ممنون که جواب دادی 

عکسو که گرفتم 4 روز بعدش از یه دکتر پرسیدم میشه اقدام کنم گفت آره . حالا دیروز بردم دکترم گفت اشعه خ ...

بیخود نگران نباش

منم پارسال انجام دادم وهمون ماه باردار شدم

بنظرم حرف چرتی زده دکتره آخه روز هشت پریودی تخمک کجا بود که بخواد اشعه بخوره؟تخمک گذاری وسط سیکل اتفاق میفته

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
بیخود نگران نباش منم پارسال انجام دادم وهمون ماه باردار شدم بنظرم حرف چرتی زده دکتره آخه روز هشت پ ...

واااایییی مرسی . اینا رو میخونم اعصابم آروم میشه . از استرس حالت تهوع گرفتم بخدا