2737
2734

حق خودت و بچه هات رو بگیر. اولویت شما هستین بعدش خانواده. شما هیچ وظیفه ای در برابر خواهر و برادر ندارین ولی پدر و مادر چرا. با رفتنت موافق نیستم چون همسرت پشتت نیست. میری بعد باید خودت برگردی با خفت. ولی بنای ناسازگاری رو شروع کن. هرچی داری بذار دم دست بگو ببر واسم درست کن. زبون داشته باش. پاتو کن تو یک کفش که ماشین لباسشویی میخای. انقدر کوتاه نیا

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه یه برادر کوچیکتر داره رفته به خواهراش گفته شما برین دنبال زن براش من خودم پولش رو میدم... قابلم ...

وای این شوهر بدرد زندگی نمیخوره

ولی عزیزم مقصر خودتی بد بار اوردیش نجابت زیادی اخرش میشه این، بلد نبودی چکارکنی

2728
ماشین لباسشویی رو که گرفتم.. ولی هرچی میخوام بگیرم باید با دعوا بگیرم.. در صورتی که تواناییش رو داره که تهیه کنه.بهش میگم پایه های مبل شکسته.. مبل یه وری شده یا برو پایه هاش رو درست کن یا مبل بخر... مبلام پاره شده.. میگه چرا برم واسه تو مبل بخرم میرم ماشینمو عوض میکنم. 
2738
من واگذارشون کردم به خدا... به شوهرمم گفتم به فکر شب اول قبرتم باش من ازت نمیگذرم... 

یه کاری کن یه تکون حسابی بخودش بده ، برای خودت ارزش قائل با‌‌ش

برای مرد جماعت نباید زیاد دلسوزی وقناعت کرد

دیشب دو کیلو گوشت گرفته آورده میگه دویست تومن فقط پول اینا رو عوض تشکر کردن داری با من دعوا میکنی... انقدر پررو شده که توقع داشت دیشب دست و پاهاش رو میبوسیدم که ممنون که دو کیلیو گوشت بعد چند ماه خریدی

دیشب دو کیلو گوشت گرفته آورده میگه دویست تومن فقط پول اینا رو عوض تشکر کردن داری با من دعوا میکنی... ...

مثل شو منه منت میزاره همش

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

بچه ها رو بزارو برو خونه بابات

ببین همینا ی روز بچه ها رو نگه میدارن تا ادم بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706