2737
2734

ولی اشتباه فکر میکردم.. شوهرم هرچی در میاورد همش میداد به بقیه.. هی بهش میگفتم بابا به فکر ما هم باش درسته قرض میدی ولی حداقل بعدا پس بگیر... مگه وقتی به ما پول میدادن پس نمیگرفت میگفت به تو ربطی نداره.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برادرش تا ظهر میخوابید خونه دیگه خیالش راحت بود که شوهر من هست که پول به کارتش بریزه.. اگه بهتون بگم حدودا سی میلیون فقط بخاطر یه نفر شوهر من پول داد در عرض شاید دوسال... که پس هم ...من  فقط کاغذ هارو میدم هم که هی کارت به کارت کرده...بعد من یه ماشین لباسشویی نداشتم که لباسامو بشورم. توی خونه ای زندگی میکردم که دستشویی تو حیاط بود زمستونا یخ میکشیدم با شکم حامله

برادرش تا ظهر میخوابید خونه دیگه خیالش راحت بود که شوهر من هست که پول به کارتش بریزه.. اگه بهتون بگم ...

خوب اینا تقصیر خودته عزیزم.مردز که به فکر نیس باید به فکر انداخت.شما اصلا و ابدا لباس نمیشستی .یه ماه دوماه بعد دوتا دعوا اخرش میدید کوتاه نمیای و میگی نمیتونم بشکرم میرفت میخرید دیگه وقتی پولشم داشته

هرچی پول داشتیم برادرش گرفت خورد.... حالا ما الان چند میلیون زیر بدهکاری هستیم چون نتونستیم پول جمع کنیم الانم که انقدر گرونی....حالا برادرش رفته سرکار.. اونم کاری که شوهر من پوستش کنده شد تا جور کرد براش چندین میلیون پول گرفته... داره همه زندگیشو نو میکنه. ..کلی برای زنش طلا گرفته.. .اصلا به روی خودش نمیاره که پولای مارو پس بده

2738

شوهر من دیگه گندش رو در آورده... صبح تا غروب سرکاره... غروب باز میره به قول خودش به پدرش کمک کنه.. شب مثل جنازه با اعصاب داغون میاد خونه سر من و بچه هام خالی میکنه... حالا همون برادرش تا پول دستش اومد فقط داره به زن و بچه اش میرسه..نه جمعه داریم نه تفریح درست و حسابی.. همش میگه من باید به خانوادم کمک کنم.هم مالی کمک میکنه هم جانی

وای امان از برادرشوهر چاهر سال پیشم ما ی پولی ب برادرشوهرم قرض دادیم زد تو کار ولی کارش نگرفت قرض بالا اورد پول نا موند بعد چهار سال ک شوهرم پولو تقاضا کرد تازه نیازم داشتیم شدید ن گوشیشو جواب داد ن پیام دیگ شوهرم خیلی زور زد ولی میگف ندارم تا ما مجبور شدیم ماشین بفروشیم حالا بعد از یک ماه با خبر شدیم ک ماشین خریده کلی جاها مختلف وام برداشته قسط میده

از اونجا ک مجرده رفته خونه مجردی رهن کرده 

کلی کار دیگ فقط ب ما م رسید نداره 

ی عمر جون بکن اون دنبال یللی تتللی بود 

حالا اینا ب کنار الان چشم خورد پروفایلش دماغشو عمل کرده😐😐 وای واقعا نمیدونم الانچیکار کنم خیلی بتم ریختم  تا الان همیشه مبگفتم مهم نیس پیشو نمیگرفتم ولی الان دیگ زده ب سیم اخر...

خدا نبخشه این جور ادمایی رو ک قرض براشون مهم نیس

شوهر بدبخ میگ دیگ چیکار کنن برادره نمیتونم ک شکایت کنم 

بد اوضاعی شده ک برادر ب برادر رحمم نمیکنه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

تازه یه برادر کوچیکتر داره رفته به خواهراش گفته شما برین دنبال زن براش من خودم پولش رو میدم... قابلمه های من همه دسته هاش کنده شده معلوم نیست کی دستا و پاهام بسوزه نمیره بگیره بعد برای اونا اینجوری خرج میکنه.. 

2706