2410
2553
عنوان

مسئولین سایت واقعا خسته نباشید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 52 پست
بله صد در صد ماتفلکام چشممون ب گوشی خشک  شد  نمن ی سیمم رایتله  ب محض این ک کوچیکتری ...

درست میگی عزیزم ولی باید ادم یه چیز رو چند وقت نداشته باشه تا قدرشو بدونه

این یکی دو روز که اخلال داشت سایت بیشتر قدر نی نی سایت رو میدونم من بعد

منظورم من این بود باید همیشه از مسولین سایت تشکر کرد بابت اصل موضوع که اینحا رو فراهم کردند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
درست میگی عزیزم ولی باید ادم یه چیز رو چند وقت نداشته باشه تا قدرشو بدونه این یکی دو روز که اخلال د ...

چقدر پاچه خواری 😂😂

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
2714
نه انشالله که نداره و مطمئن باش این اخلال هم واسه رفع باگ ها هست که ماها بتونیم بهتر از سایت استفاد ...

شما همکارشونی احیانا؟

خیلی مطمئن جواب میدین..

حتما میدونید ک ی کسب و کار با وجود مشتریاش کسب و کار میشه...

من ب مشکلات اعتراض نکردم عزیزم .من ب عدم اطلاع رسانی شون اعتراض کردم.متوجه که میشید؟؟

شما همکارشونی احیانا؟ خیلی مطمئن جواب میدین.. حتما میدونید ک ی کسب و کار با وجود مشتریاش کسب و کار ...

صد در صد حق با شماست عزیزم دلم

باعث اقتخار من هست که تو سایتی هستم و عضوم که شما که اینقدر پیگیر مسائل سایت هستید عضوین

درست میگین باید اطلاع رسانی بشه صد در صد 

ولی گاهی نمیشه مثله مثلا برق شهر یهو یه اخلال تو شبکه به وحود میاد باعث خاموشی میشه و نمیتونن قبلا اطلاع بدن اینم همین بوده احتمالا و الا حتما کارمندای زحمتکش سایت قبلش میگفتن

من همکارشون نیستم عزیزم مثله شما یه کاربر هستم 

فقط من باب لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

از مسولین محترم نی نی سایت تشکر کردم

مشکلی که غیر مترقبه باشه ، مسولین چطور باید از قبل شما رو مطلع کنن؟؟!!!!😐😐😐

اتفاقا این مدت که قطع بود مردم بیشتر سر زندگی خودشون بودن 

یه طور گله میکنی انگار از اینجا دارین خرج خانواده رو میدین😄😄

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
مشکلی که غیر مترقبه باشه ، مسولین چطور باید از قبل شما رو مطلع کنن؟؟!!!!😐😐😐 اتفاقا این مدت که قط ...

نه عزیز دلم منظور استارتر امرار معاش خودشون از سایت نبود

میگفتن سایت از تعداد کاربراش و پذیرفتن تبلیغ درآمد زایی میکنه

نه عزیز دلم منظور استارتر امرار معاش خودشون از سایت نبود میگفتن سایت از تعداد کاربراش و پذیرفتن تبل ...

خب سود ضرر واسه صاحب سایته ،شماها چرا دل نگرانید😂😂

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
خب سود ضرر واسه صاحب سایته ،شماها چرا دل نگرانید😂😂

بالاخره ما هم با سایت سرگرم میشیم و هر چی تعداد کاربرا بیشتر باشه این سرگرمی بیشتره

واگه کاربرا از سایت زده بشن دیگه این سرگرمی رو واسمون نداره

بالاخره ما هم با سایت سرگرم میشیم و هر چی تعداد کاربرا بیشتر باشه این سرگرمی بیشتره واگه کاربرا از ...

حالا این سایت بخواد دو ماه خراب بشه باید رو زندگی شما تاثیر بزاره

2706