1428
1411
عنوان

مسئولین سایت واقعا خسته نباشید😐

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 52 پست
شما حالت خوب نیست مجبور نیستی اینقدر بی ادبانه رفتار کنی 

شکلاش معنی بدی داشت عزیرم

من متوحه معنی شکلاش نشدم

تعجبم من اصلا به ایشون چیزی نگفتم که واسم شکل معنی بد فرستادن

استارتر هم واسه اومدن تو تایپیکشون رو فیل تر نکردن

من فقط اومدم نظرم رو دادم

ولی ممنونم از پست حمایتی که واسه من در جواب ایشون گذاشتی

بوس

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

شکلاش معنی بدی داشت عزیرم من متوحه معنی شکلاش نشدم تعجبم من اصلا به ایشون چیزی نگفتم که واسم شکل م ...

اره گلم 

کلا بعضی ها بی نهایت گستاخ و بی ادبن ...

خواهش میکنم عزیزم کاری نبود وظیفه بود 😘

چرا عزیزم جواب میدن وقتی دارن شبانه روزی تلاش میکنن و سایت رو آماده میکنن چرا از جواب دادن به کارب ...

انشالله که هرمدقع خراب میشه خبرتون کنن

از تنهایی میترسیدم🤒یادگرفتم خودمو دوست داشته باشم💞از شکست میترسیدم!یاد گرفتم تلاش نکردن یعنی شکست 💔🖤از نفرت میترسیدم 😬یادگرفتم به هر حال هرکسی یه نظری داره🌷از سرنوشت میترسیدم🥺یادگرفتم من توانه تغییر آن را دارم 💪از درد میترسیدم🤕یادگرفتم درد کشیدن برای رشد روح لازمه👻از گذشته میترسیدم😰یادگرفتم گذشته توان اسیب رساندن به منو نداره😜ودر اخر از تغییر میترسیدم 😞تا اینکه یاد گرفتم حتی زیبا ترین پروانه ها هم قبل از پرواز هم کرم بودن و تغییر اون هارو زیبا کرد 🐛🦋
1401
1444

فقط اونایی که پند میدن 😑شما خیلی خوبی نیا 😎حالا انگار همه وزیر کشوریم 😂😂

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎