2726

والا من سرچ کردم یه قاشق مرباخوری حدود دوگرم نیم کوب باید با عسل قاطی کنی و ناشتا بخوری!فقط همون لحظه که کوبیدی سریع با عسل مخلوط کن میگن که خطرناکه بیشتر بمونه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من سرچ کردم یه قاشق مرباخوری حدود دوگرم نیم کوب باید با عسل قاطی کنی و ناشتا بخوری!فقط همون لحظ ...

اره شنیدم سمی میشه 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

سلام.درسته که سیاهدونه عسل(دوسین) ترکیب فوق العاده ایه.ولی دلیل نمیشه که برای همه تجویز بشه.اول باید طبع و مزاجت شناسایی بشه و بعد بر اساس اون دارو تجویز بشه.و قطعا این کار از یک پزشک حاذق برمیاد  

میگن گرمیه برای سردی رحم و فلان باردار شدن کمک میکنه

صبر کن تایپیک مربوط به همینو میزارم خودم تو گروه واتساپشون هستم روزی نیست بی بی چک مثبت نبینم .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
سلام.درسته که سیاهدونه عسل(دوسین) ترکیب فوق العاده ایه.ولی دلیل نمیشه که برای همه تجویز بشه.اول باید ...

من سردی دارم مخصوصا رحمم

من روغن سیاهدانه می خورم  صبحانه روی پنیر یا تخم مرغ یا مربا   تو لقمه هام می چکونم . هر ر ...

من روغنشو مالیدم به زیر شکمم فرقی نکرد 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2200264/سلام-من-طب-سنتی-کار-میکنم-میخوام-این-تاپیک-رو-بزنم-برای-کسایی-که-نازایی-دارن-یه-دستور-ساده

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706