2733
2734
عنوان

پسرم ۲۸روزشه کلا قصد خوابیدن نداره

956 بازدید | 103 پست

راهکار بلدین ک بخوابه همشم گشنس شیرخشکم ۹۰تامیدم باز گشنس

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
چرا  فک میکنی گرسنس؟

همش دنباله شیره شیرم بدم با ولع میخوره

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۴۰ روزگی تنظیم میشه ولی عادتش بده فقط ب ی شبخواب

البته اگه دلدرد نداره یا جاش کثیف نیست

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بغلش کن بذارش روشونت بزن پشتش راه برو

همینجوری بغلی شده شدید

2738
همش دنباله شیره شیرم بدم با ولع میخوره

همشون اینجورن ولی نباید دم ب دقیقه داد.یکساع یبار فعلا بده خدایی نکرده رفلاکس نگیره اونم تو حجم نه خیلی زیاد

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
گریه میکنه یا ارومه؟ ممکنه کولیک داشته باشه

دارو میخوره برا کولیکش

واييي يه هم درد پيدا شد منم دقيقا تو همين وضعيتم

نمیخوابه الان داره غر میزنه

خب اونقدر بده تا بخوابه خودتم مایعات زیاد بخور

زیاد بدم بالا میاره خو

2706