2410
2553
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 30019 بازدید | 236 پست
اخی عزیزممم.ولی اگ نمیتونسین با هم باشین کار خوبی کردین بهتر از اینه ک ازدواج کرده طلاق میگرفتین ..م ...

اخه من تا ندیده بودمش فک میکردم دوسش ندارم دیدمش حس کردم چقدر همو دوست داریم و داغون شدیم ولی همش تو دعوا بودیم خانواده اون باز ما مذهبی سر همه چی دعوا شما چند وقت عقد بود دختر بودی جدا شدی ....الان ازدواج کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هنوز جوونی ناامید نباش بهتر ک عقد جدا شدی طلاق از عروسی ی جوری بد جلوه داره پلی تو عقد دختر و پسر جدان خیلی همو نمی شناسن درستو بخون و کارم بکن ب خودت برس ک ان شالله ی ادم خوب سر راهت قرار بگیره طلاق تو جامعه ما خیلی بد نیگا میکنن باید خودتو ب حرفا عادت بدی 

2720
نه عزیزم‌پشتت کلی پارتی رفتن اقا بود که اصلا فرصت نشد مطرح شه کلی چیزای دیگه.....بی توجهی تو فامیلاش ...

وا بهتر که جدا شدی وقتی الان‌ میگه حروم زاده پس دیگه عروسی کنیو چی منم سر بجبازی جدا شدم البته شوهرم گفت ورخواست میدم منم گفتم بده ولی اون خیانت کرده بود بعد گفت برگرد گفتم بیا خونه بابام ازم بخواه نیامد گفت بریم داداگاه البته اکن خیانت هم بیکاری لش بودن بی مسولیت د

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
اخه من تا ندیده بودمش فک میکردم دوسش ندارم دیدمش حس کردم چقدر همو دوست داریم و داغون شدیم ولی همش تو ...

عزیزم اگ باهاش میموندی بیشتر داغون میشدی.برا من دو ماهم طول نکشید .آره دختر بودم دیگ.شناسنامتم عوض میکنن نگران نباش.آره الان ازدواج کردم خدا بزرگه کم کم سر و سامون میگیری.

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
2714
وا بهتر که جدا شدی وقتی الان‌ میگه حروم زاده پس دیگه عروسی کنیو چی منم سر بجبازی جدا شدم البته شوهرم ...

این خیانت نمیکرد دوبار مچشو گرفتم پارتی بوده کلی هم دروغگو بود

اخه من تا ندیده بودمش فک میکردم دوسش ندارم دیدمش حس کردم چقدر همو دوست داریم و داغون شدیم ولی همش تو ...

اشتباه گفتی عزیزم همو دوس ندارید بلکه فقط تو اونو دوس داری وگرنه بدو بدو سریع نمیرفت زن بگیره وگرنه بهت نمیگفت دوستت دارم ولی مجبوریم باهم نباشیم اون گریه ها هم همش اشک تمساح بوده

خوب منم ۱ ساله جدا شدم اگر ببینمش باز دلم یه جوری میشه جس میگنم میخوامش چون این یه نوع حسخ که همه ما ادما داریم چوم باهاش حاطره داریم 

منم کاش تو عقد جدا میشدم داشتم جدا میشدم که گفتم زندگی میکنم شوهرمم یه گل گرفت اشتی کردیم ولی بعد ۲ سال با یه بچه چدا شدم خداشکر بچه دارم ولی 

2706