1421
1411
عنوان

من تو عقد بودم جدا شدم

22335 بازدید | 236 پست

شاید شبیه قصه ها باشه من کلاس زبانم ۴راه ولیعصره محل کار همسرم که از هم جدا شدیم میدون فردوسی

خوب ایشون یسری چیزارو رعایت نکردن منم هم دعوا هارو کش دادم و عاقبت طلاق شد در واقع هردو به یک اندازه تو طلاق مقصر بودیم من روزی که تصمیم به طلاق گرفتم از بیمارستان مرخص شدم چون نیومده بود ملاقات گفتم اگه ملاقات زنت نمیای طلاقش بده اونم نگذاشت نه برداشت گفت مهرتو ببخش طلاق وقتی هم که تو دادگاه واسه نهایی شدن مهر دادگاه رفتیم گفتم ساسان جدا نشیم وضعت مالیت خوب میشه کم کم عروسی خیلی سبک من طلاق نمیخوام دوست دارم حتی با تمام اذیت هایی کرده بود و جلوی خانوادش بیرونم کردباز خواستار ادامه بودم ولی وقتی تو مترو دیدمش هردومون روبرو در اومدیم اتفاقی باورمون نمیشد یهو جفتمون گریه کردیم یه ربع باهم حرف زدیم بعد اون خیلی گریه کرد گفت چرا فامیلات پا در میونی نکردن گفتم تو مصر بودی به طلاق از جانب ما میشد التماس توام که تصمیمت نه بود خودمم خواستم طلاق نگیریم گفت منتظر یه پا در میونی بودم گفتم داداشام کم بودن واسه پا در میونی بعد گفت ازت زده شدم طلاقت دادم من گریه کردم ازش جدا شدم رفتم سمته کلاسم من خط قبلیم و که باهاش بودم به خاطر اس ام اس بانک خاموش نکردم شب خوابیدنی دیدم پیام داده خیلی دوست دارم چه عذابیه بدون تو واسه منم عذابه ولی راهی نیست دیگه حس زندگی باهم دیگه رو نداریم‌گفت مامانم ۶نفرو لیست کرده برم ببینم خیلی دلم گرفت ۴ ماه نشده واسش میخوان زن بگیرن بهم گفت به خانوادم گفتم نمیخوام ازدواج کنم ولی مامان بیشعورش هم بعداز بیمارستان حالمو نپرسید الان دنبال دختره به پسرش قول داده دختر بگیره واسش واقعا سوختم پسره مطلقه دختر بخواد....

عزیزم اگه هنوز دوسش داری خودت پیش قدم شو چقد دلم گرفت.خدایا عاشقارو از هم نگیر😞

من زنی هستم حساس،لجباز،لوس و تو مردی هستی که تمام این معادلات را در من بهم میزنی😍                 بهترین تاپیک لاغری رو پیدا کردم😍و دارم به کمکش لاغر میشم توصیه میکنم همه با ما همراه باشید😊وزن فعلی ۵۹.۷۰۰ وزن هدف ۵۰ اگه ۴۹ بشه هم که عالیههههه😎59.700👈58.600👈58.100

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

بیشتر زن و شوهر ها همو دوست دارن ولی نمی تونن باهم زندگی کنن حس زندگی ندارن ی مدت دوست دارن تنها با خودشون یا بچه شون زندگی کنن بدون شوهر

همین امر باعث طلاق میشه خیلی خیلی زیاد

اما مگه شوهر ها عقل درستی دارن ک بفهمن و ی مدت برن

خداوندا مرسی ک هستی

اخی عزیزممم.ولی اگ نمیتونسین با هم باشین کار خوبی کردین بهتر از اینه ک ازدواج کرده طلاق میگرفتین ..منم تو دوران عقد طلاق گرفتم اولش خیلی ناراحت بودم اما الان بخاطر اون اتفاق خدارو شکر میکنم

میترسم از کسانی که از خدا نمیترسند....
1376
وایییی داستانه این سر موضوع الکی جدا شدید

نه عزیزم‌پشتت کلی پارتی رفتن اقا بود که اصلا فرصت نشد مطرح شه کلی چیزای دیگه.....بی توجهی تو فامیلاش همش ازم فراری بود ورشکستگی بیکاریش کم شدن میل جنسی خیلی چیزا بهم گفت حرومزاده دیگه منم نتونستم جم کنمش

وقتی میبینی تا این حد دوستت نداره خب بیخیالش شو

نباید محلش میزاشتی 

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
1427
اخی عزیزممم.ولی اگ نمیتونسین با هم باشین کار خوبی کردین بهتر از اینه ک ازدواج کرده طلاق میگرفتین ..م ...

اخه من تا ندیده بودمش فک میکردم دوسش ندارم دیدمش حس کردم چقدر همو دوست داریم و داغون شدیم ولی همش تو دعوا بودیم خانواده اون باز ما مذهبی سر همه چی دعوا شما چند وقت عقد بود دختر بودی جدا شدی ....الان ازدواج کردی

تو هنوز جوونی ناامید نباش بهتر ک عقد جدا شدی طلاق از عروسی ی جوری بد جلوه داره پلی تو عقد دختر و پسر جدان خیلی همو نمی شناسن درستو بخون و کارم بکن ب خودت برس ک ان شالله ی ادم خوب سر راهت قرار بگیره طلاق تو جامعه ما خیلی بد نیگا میکنن باید خودتو ب حرفا عادت بدی 

ای ک تو یار هر روز منی دوست دارمت همیشه👨‍👩‍👦
1391