2726
دوستان من خیلی دوست ندارم تیپم اسپرت باشه ولی متاسفانه چون کفش چاشنه بلند نمیتونم بپوشم ناراحتم یعنی بهترین کفش هم که بخرم پشت پام رو میزنه. جه راهی پیشنهاد میدید؟شما هم هر روز کفش پاشنه بلند میپوشید ؟ایده بدید. در ضمن میگم کفش پاشنه بلند میطورم 5 سانتی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تمرین کنی راه میوفتی...سعی کن با جوراب بپوشیحتی جوراب شیشه ایی...تنگ هم نخر...پاشنه ات هم کلفت باشه راحت تری...
مادر شدن سخته....ولی امیدوارم همه زنان سرزمینم این سختیه شیرین رو مزه کنند...الهی آمین
شما باید سعی کنی کفش پاشنه دارت رو واقعا عالی و چرم باشه ..ببین خانومی منم پام خون میاد زخم میشه ..... باید کفش عالی بخری و چرم خوب ...منم مشکلم حل شد ..ولی گاهی اوقات پام اذیت میشه یه چسب زخم میزنم ..دیگه راحتم
خدایا ....یک کمی بیا جلوتر ....بیا جلوتر میخوام در گوشت یه چیزی بگم ......من بدون تو و حضور تو میمیرم .......تمام شدم شروعم کن دوباره ...دستمو بگیر و .....
از همون اول که می پوشی و قبل از اینکه پات زخم بشه، 1-2 هفته پشت پات رو چسب زخم بزن و بعد 1-2 هفته خودش جا باز می کنه و دیگه نمی خواد چسب بزنی، پات رو هم زخم نمی کنه. من همیشه موقع خرید کفش جدید این کار رو می کنم چه پاشنه دار چه اسپرت.
بله عزیزم ..سعی کن جوراب شیشه ای نازک پات نکنی .... یکم ضخیمتر باشه ...مثلا از شیشه ای زخیمتر تا زیاد پشت پات با پشت کفشت ..موقع راه رفتن اذیتت نکنه...
خدایا ....یک کمی بیا جلوتر ....بیا جلوتر میخوام در گوشت یه چیزی بگم ......من بدون تو و حضور تو میمیرم .......تمام شدم شروعم کن دوباره ...دستمو بگیر و .....
الی جان بستگی داره ...من یه کفش ساده ..چرم عالی خریدم ..از اسپرت راحت ترم ... اما با شلوار لی دمپا میپوشم ..عالی میشه .. بعد الان کفشهایی هست که در عین پاشنه ..حالت اسپرت داره ..با شلوار لی خیلی شیک میشه
2706