2410
2553
عنوان

براکمک ب ی مامان نگران بیاین

774 بازدید | 11 پست

سلام

من اصلا اشتها ندارم شاید در طول روز یکم میوه و ی کاسه سوپ میخورم  ولی شیرم خیلی زیادهههه خیلی ها وزنمم روز ب روز داره میاد پایین.بچمم ورن گیریش خوبه هفته ای ۱۰۰تا ۲۰۰ اضاف میکنه میگم من اان چیزی نمیخورم شیرم ممکنه توش مواد لازم برا بچم نداشه باشه؟ینی شیرم ابکی باشه و بچم مغزش خوب رشد نکنه؟ایقد شیرم زیاده همش لباسام خیس میشه مثلا بلیزم از جای سینه تا زیر شکم خیس میشه  ولی میترسم چون چیزی نمیخورم بی ویتامین و ابکیه بچم دو ماه و نیمشه اگ اینطوری میتونم یکم شیر خشک کنار شیرم بهش بدم ک کم و کسری های شیرم جبران ش؟

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت، من شیر ندارم، انقدر کمه که مجبورم شیرخشک بدم

شما که داری حداقل چیزای مقوی بخور

اگر هم اشتها به غذا نداری مولتی ویتامین بخور

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2456

شیرت همه چیزای کافی رو برا بچه داره

برو خداروشکر کن

خیلیا تو این شرایط اقتصادی،باید شیر خشکم بخرن

شیرت خوبه خودت ضعیف میشی، باید خودتو تقویت کنی

اللهم عجل لولیکالفرج.....
2714

من مث شما بود وضعیتم. بهتون توصیه میکنم حتما شیر خشک رو بدید بچتون. اینهمه بد شیر خشک رو میگن کلا الکی...

بتدریج وزن گیری بچتون کم میشه....

من الان آرزو میکنم بر گردم عقب و به دخترم شیر خشک بدم...

دخترم تولد ۳۷۰۰ بود شیر خودمم تا۶ ماهگی عالی بود اما به تدریجج وزنگیریش کم شد ودلیلشم آبکی شدن شیر بود...

عزیزم هنوز بچه ات کوچیکه فک اش  قوی نیست که شیر خوب بخوره معلومه که شیرت می‌ریزه  چون هنوز بچه ات کوچیکه و شیر سینه اتو نمیتونه کامل بخوره میخوای وزنتو کم کنی شبا کمتر بخور اما غذاتو به میوه و سوپ محدود نکن هرچی میخوری میره  برای شیرت منم اشتباه تو رو کردم بچه ام وزنش اومد پایین

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.