2726

سلام خانما منم میخام برم لوازم آرایش بخرم ب راهنمایتون احتیاج دارم 

یه مارک خوب کانسیلر معرفی کنید 

و اینک بگید چه لوازم  بیشترین کاربرد  رو داره  بگین بخرم 

همچنین 

ی مارک خوب رژ قرمز مات 

و ی مارک خوب رژگونه 

و یه مارک خوب سایه مات و ریمل ک هم حجیم کنه هم بلند نشون بده معرفی کنید مرسی عشقای من

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ریمل فقط ریمل دوسه

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
كانسيلر تارت ماركاى خوب زياده بايد ببينى كدوم به پوستت ميخوره و سازگاره

راستش تا بحال نخریدم نمیدونم چ چیزی ب صورتم میاد رنگ پوستم گندمیه و پوستم نسبتا خشک

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
کانسیلر واسه چی استفاده میشه؟

قبل آرایش به چشم و اطرافش میزنن که بعدش کرم پودر میزنن کرم بد نشه رو چشم

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

سلام عزیزم مارک میخوای دیگه؟؟؟؟؟به نظرم کم بخر ولی مارک بخر ....این چیزایی که الان میخوام  بهت بگم واقعا تجربه ی شخصیمه و همیشه بهترین هارو انتخاب کردم ولی بهترین بهترین هارو استفاذه میکنم امکان نداره برم یه جایی نپرسن لوازم ارایشم چیه پس اگه مشکل قیمت نداری دونه ذونه بگم بهت؟؟؟

2706