1507
1521

سلام خانما منم میخام برم لوازم آرایش بخرم ب راهنمایتون احتیاج دارم 

یه مارک خوب کانسیلر معرفی کنید 

و اینک بگید چه لوازم  بیشترین کاربرد  رو داره  بگین بخرم 

همچنین 

ی مارک خوب رژ قرمز مات 

و ی مارک خوب رژگونه 

و یه مارک خوب سایه مات و ریمل ک هم حجیم کنه هم بلند نشون بده معرفی کنید مرسی عشقای من

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

ریمل فقط ریمل دوسه

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

کانسیلر هدی بیوتی خیلی خوبه 

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

ریمل اسنس صورتی 

کرم پودرم میخوای

برا کجا میخای؟

مرسی که اومدی تا بشم عاشقت😍همه رو پس زدی جا بشم توو دلت👈❤این روزا حال من بدجوری روبراس🥰 انگاری زندگی میده ی طعم خاص 😋از وقتی اومدی دنیا واسه منه🥰قلبم به پای تو میونه یک تنه❤
1517

ریمل اوریفلیم و اسنس اگه اشتباه نکنم خوبه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
8
كانسيلر تارت ماركاى خوب زياده بايد ببينى كدوم به پوستت ميخوره و سازگاره

راستش تا بحال نخریدم نمیدونم چ چیزی ب صورتم میاد رنگ پوستم گندمیه و پوستم نسبتا خشک

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
کانسیلر واسه چی استفاده میشه؟

قبل آرایش به چشم و اطرافش میزنن که بعدش کرم پودر میزنن کرم بد نشه رو چشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم مارک میخوای دیگه؟؟؟؟؟به نظرم کم بخر ولی مارک بخر ....این چیزایی که الان میخوام  بهت بگم واقعا تجربه ی شخصیمه و همیشه بهترین هارو انتخاب کردم ولی بهترین بهترین هارو استفاذه میکنم امکان نداره برم یه جایی نپرسن لوازم ارایشم چیه پس اگه مشکل قیمت نداری دونه ذونه بگم بهت؟؟؟

1396

قیمت برات مهم نی؟؟؟؟

اگه قیمت متوسط میخای من محصولات کالیستا رو معرفی میکنم نسبت ب قیمتشون خیلی عالی هستن 

رژ و ریمل و کرم پودرش ماهاس دارم استفاده میکنم 

دیروز کانسیلر و سایه و پنککشم گرفتم امیدوارم اونام ب خوبی کرم پودر و بقیه چیزایی ک داشتم خوب باشن

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 

یه تونرم بگیر برا پاک کردن ارایشت خیلی مهمه

مرسی که اومدی تا بشم عاشقت😍همه رو پس زدی جا بشم توو دلت👈❤این روزا حال من بدجوری روبراس🥰 انگاری زندگی میده ی طعم خاص 😋از وقتی اومدی دنیا واسه منه🥰قلبم به پای تو میونه یک تنه❤

کرم پودر بورژا ایر مات یا میبلین اون مدلیش که شهشه اییه . رژ گلدن رز . ریمل اسنس صورتی یا دوسه یا میبلین  سایه روولوشن کانسیلر روولوشن یا تارت  رژگونه بنفیت یا اینلی

من گُلَم  تو مُنگُلی با هم میشیم گُلمَنگُلی   
مرسی عزیزم

خواهش میکنم عزیزم 😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514