1480
1605
عنوان

بدون خجالت و تعارف بگید

905 بازدید | 75 پست

چه غذایی تا حالا نخوردین و دوست دارید تست کنید

لطفا هی هم بهم دیگه نگید این که عادیه و فلان خب شاید برای بعضیا عادی نباشه ، موقعیت خوردنش جور نباشه و...

من خودم دلم میخواد شیشلیک ، کباب ترکی، کباب بختیاری، کوفته تبریزی، سوشی است کنم😎

فعلا چیز دیگه یادم نمیاد 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613

سوشی و میگو . دوس دارم بخورم اما چندشم میشه😣

...🌸 مـن کـــــوردم 🌸...                            ... ☀ وڵاتێ مه کوردســــتانه ☀...                   مـــن آفرت کــــوردم                                 ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim ez na türk eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane😏✌                             ser hildan jîyane😏✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

خرچنگ و گوشت خوک دوست دارم امتحان کنم

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
سوشی ولی همیشه موقع سفارشش دو دل میشم به خامیه ماهی فکر میکنم یه جوری میشم

شنیده بودم اما یعنی واقعا خام هست؟ بو‌گندش پس چی؟🤢🤮

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
8
اختاپوس نخوردم کنجکاوم تستش کنم 🐙🐙🐙🐙

🤣🤣🤣

منم پیتزا نخوردم دوس دارم تست کنم😉😉😁😁

1523
سوشی و میگو . دوس دارم بخورم اما چندشم میشه😣

سوشی نخوردم که ولی میگو عالیه تست کن بدون حس چندش و لذت ببر

1639