2726

الان رفته بودم صدای قلب بچه رو گوش بدم دکتر گفت ضربان قلبش یکم تند میزنه برام نوار قلب نوشت برم اما کسی نیس ببرتم بیمارستان خیلی میترسم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

چند بود؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راه رفتن تند گرمازدگی استرس هم باعث بالارفتن ضربان جنین میش گلم اژانس بگیربرونوارقلب بگیرن از بچت انشالله هیچینیست

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
2728
راه رفتن تند گرمازدگی استرس هم باعث بالارفتن ضربان جنین میش گلم اژانس بگیربرونوارقلب بگیرن از بچت ان ...

شوهرم نمیزاره تنها جایی،برم خودشم یه شهر دیگ سر کاره

۱۶۲

برو بیمارستان ان اس تی رو بده

ولی نترس ماله بچه اولم همیشه بالا بود

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
برو بیمارستان ان اس تی رو بده ولی نترس ماله بچه اولم همیشه بالا بود

چند بود مال شما معمولا ؟اگه بالا باشه چه مشکلی واسه بچه پیش میاد ؟؟

چند بود مال شما معمولا ؟اگه بالا باشه چه مشکلی واسه بچه پیش میاد ؟؟

ماله من همیشه بالای ۱۶۰ بود

نمیدونم

برو بیمارستان چک کن حتما

ممکنه نامظم بوده که دکترت گفته

شوهرم نمیزاره تنها جایی،برم خودشم یه شهر دیگ سر کاره

ببخشیدا شوهرت تواین مورد بیخودکرده بحث سلامت بچته😕😐

کاربری قبلم ترکید بخاطردشمنام 😕واینکه چراگفتم بعضیاتوسایت هرز نپرن وحرفای جنسی نزنن
ببخشیدا شوهرت تواین مورد بیخودکرده بحث سلامت بچته😕😐

اینجا شهرستانه ،تا شهر و بیمارستان ۲ساعت راهه اخه با کی برم اژانس اینام نیس اینجا

اینجا شهرستانه ،تا شهر و بیمارستان ۲ساعت راهه اخه با کی برم اژانس اینام نیس اینجا

یعنی هیچکس نیس استرس نداشته باش شوهرتاومد بروپشت گوش نندازانشالله خدا بچه همهروسالم بزار بغلش بچه ماهاروهم

یعنی هیچکس نیس استرس نداشته باش شوهرتاومد بروپشت گوش نندازانشالله خدا بچه همهروسالم بزار بغلش بچه ما ...

چرا عزیزم پدر شوهرم هس اما نبرد بهش گفتم نبرد خیلی نامرده چه مشکلی واسه بچه پیش میاد ضربان بالا باشه؟

چرا عزیزم پدر شوهرم هس اما نبرد بهش گفتم نبرد خیلی نامرده چه مشکلی واسه بچه پیش میاد ضربان بالا باشه ...

انشالله ک هیچی نمیش گلم پدرشوهرت بیشعوره بیشترازنامردبودن اصن استرس نداشته باش 

چرا عزیزم پدر شوهرم هس اما نبرد بهش گفتم نبرد خیلی نامرده چه مشکلی واسه بچه پیش میاد ضربان بالا باشه ...

گلم چند هفتته بازچک میکنن اگ بازم خیلی بالاباش دارومیدن اگ بچه تاحدی رسیده باش سزارین اورژانسی الان زیادبالانیست فک کنم